WomanMagazine.pl

Joanna Horodyńska: intensywnie pracuję nad tym, aby zostać matką

Bycie matką to według stylistki jeden z wyznaczników kobiecości. Ma nadzieję, że sama doświadczy macierzyństwa, i zapewnia, że intensywnie stara się o dziecko. Horodyńska nie wyklucza adopcji, jeśli nie uda jej się zajść w ciążę.

Standard Post with Image

Joanna Horodyńska uważa, że kobiecość to przede wszystkim bycie sobą i nie udawanie kogoś innego. Jej zdaniem to także odrobina psychicznej nagości, a więc odwagi i braku wstydu w wyrażaniu swoich poglądów, emocji, i stylu bycia, również poprzez strój.

 Kobiecość to bycie sobą i że się nie wstydzimy tego, co chcemy powiedzieć, i tego, co chcemy pokazać, nie wstydzimy się być sobą. Bo wydaje mi się, że bardzo często zapominamy o tym, jakie jesteśmy – mówi stylistka.

Gospodyni programu „Gwiazdy na dywaniku” uważa ponadto, że jednym z wyznaczników kobiecości jest zdolność dawania życia i macierzyństwo. Sama jak dotąd nie doświadczyła bycia matką, liczy jednak, że w przyszłości się to zmieni.

– Głęboko i mocno, intensywnie i gorąco nad tym pracuję, natomiast nie doświadczyłam tego i pracuję nad tym – mówi Joanna Horodyńska.

Gwiazda tak bardzo chce zostać matką, że nie wyklucza także adopcji.

– Są takie myśli, jeśli nie będę mogła mieć naturalnie swojego dziecka  przyznaje Joanna Horodyńska.

Podobne artykuły

O tym, jak być Panem Pogody... czyli rozmowa z Adamem Gizą

Co można robić w trakcie prezentowania pogody? Okazuje się, że praktycznie wszystko! Można nurkować, latać w tunelu aerodynamicznym, jeździć na nartach na sztucznym stoku, rozmawiać z Krzysztofem Cugowskim w piżamie, czy też… karmić dzika w ZOO! O realizacji marzeń na srebrnym ekranie, inspiracjach, a także szczęśliwym życiu prywatnym opowiada gość Woman Magazine – prezenter pogody Adam Giza!

Czytaj więcej

O TYM, JAK SIĘ PRZYWIĄZUJEMY

Każda z nas, choć często nie jest tego świadoma, nosi w sobie ślady własnej przeszłości. Najbardziej bolesne i skrywane zachowania, które prezentujemy, to nic innego, jak zaprogramowane nam w dzieciństwie wzorce postępowania. Jak można interpretować swoje zachowania? I czy jesteśmy w stanie nie powielać nieodpowiednich wzorców przy tworzeniu satysfakcjonującego związku?

Czytaj więcej