10 rzeczy, które świadczą o tym, że jesteś pracoholiczką

Autor: WomanMagazine

Kochać swoją pracę – marzenie. Trzeba jednak znaleźć umiar pomiędzy zdrowym zainteresowaniem a ciągłym życiem. Może to prowadzić do niebezpiecznego stanu – pracoholizmu.

Czytaj więcej

6 rzeczy, których mężczyzna pragnie od kobiety

Autor: WomanMagazine

Macho, supermen a może spokojny i zrównoważony? Niezależnie, jaki jest Twój mężczyzna, pewne cechy zawsze będzie w Tobie uwielbiał! I ich właśnie oczekiwał.

Czytaj więcej

Czterej Jeźdźcy związkowej Apokalipsy

Autor: WomanMagazine

Najważniejszym aspektem szczęśliwego małżeństwa jest radzenie sobie z konfliktem. Od nas zależy, czy z problemów wyjdziemy razem, czy osobno. Całość zjawiska zbadał i opisał amerykański terapeuta dr John Gottman, który obserwując kłócące się pary, opracował cztery najczęstsze grupy zachowań. Któraś z nich dotyczy Ciebie?

Czytaj więcej

Praca w podróży – czy jest możliwa?

Autor: WomanMagazine

To artykuł dla Pań pracujących zdalnie lub mających taką możliwość. Dziś pójdziemy o krok dalej... Praca w podróży? Na pierwszy rzut oka temat może wydawać się zarezerwowany dla pracoholików. Jednak coraz więcej firm wspiera pracę zdalną. A jak wygląda praca na wakacjach? Czy jest możliwa (i ma sens)? O tym w dzisiejszym artykule!

Czytaj więcej

Gdy miłość nie zwycięża

Autor: WomanMagazine

Dość często po kilku latach związku coś zaczyna zgrzytać. Czasem okazuje się, że zgrzytało już na samym początku. Czemu wtedy nie reagowaliśmy? Dlaczego tak usilnie staraliśmy się maskować coś, co mogliśmy jeszcze przemyśleć bez większych konsekwencji?

Czytaj więcej

3 nawyki, które poprawią Twoją efektywność każdego dnia!

Autor: WomanMagazine

Codzienne życie kobiety to wyzwanie, któremu musi stawić czoła. Praca, rodzina, pasje... Tak często pragniemy mieć wszystko i z niczego nie rezygnować. I dobrze. Na łamach Woman Magazine radzimy, co robić, by wyrobić nawyki wspierające efektywność w pracy, dzięki czemu nie będziemy musiały przenosić jej na grunt życia prywatnego!

Czytaj więcej

Niebezpieczny seks przez sen!

Autor: WomanMagazine

Seksualne lunatykowanie to coraz większa zmora nieświadomych niczego osób. Pierwszy przypadek zdiagnozowano w 1996 roku i choć teraz dużo częściej się o tym mówi, nadal wielu boi się do tego przyznać.

Czytaj więcej

Prokrastynacja, czyli jak zwalczyć nawyk odkładania na później?

Autor: WomanMagazine

Walcz z prokrastynacją, bo możesz! Walcz, bo warto! Dzięki temu Twoje życie będzie dużo przyjemniejsze. Oszczędzisz sobie nerwów i zauważysz, że po zrobieniu niezbędnych rzeczy, zostanie Ci dużo wolnego czasu. Wydaje Ci się, że łatwo mówić? Skoro jednak czytasz ten nagłówek, oznacza to, że temat jest Ci bliski i chcesz coś zmienić. Zrób to!

Czytaj więcej

Największy sukces? Być mamą, żoną i... sportowcem! – rozmowa z Kamilą Krzak

Autor: WomanMagazine

„Bycie mamą to wyzwanie. Bycie pracującą mamą – jeszcze większe. A bycie pracującą mamą sportowcem to ciągły wyścig z czasem”. Zapraszamy do inspirującej rozmowy z Kamilą Krzak, Mistrzynią karate, która zdradza swój przepis na szczęśliwe życie zawodowe i prywatne!

Czytaj więcej

Zorganizuj się! I zarządzaj swoim potencjałem w 5 krokach

Autor: WomanMagazine

Kobieta twórczą jest. W jej głowie rodzą się pomysły, o których mężczyznom nawet się nie śniło. Ogromny potencjał jest bardzo blisko, wystarczy „jedynie” zorganizować się i działać bez ustanku... No właśnie, też nie wiesz jak robić to skutecznie?

Czytaj więcej

Sposób siedzenia wpływa na Twoje samopoczucie!

Autor: WomanMagazine

Czy sposób siedzenia może mieć wpływ na nasz stan psychiczny? Okazuje się, że tak... Dowiedli tego naukowcy z Nowej Zelandii, którzy zbadali zależność pomiędzy depresją a... siedzeniem w pozycji wyprostowanej!

Czytaj więcej

Piotruś Pan naszych czasów – czy warto się z nim wiązać?

Autor: WomanMagazine

Zawadiaka. Błyskotliwy, uroczy i dowcipny, a przy tym taki… nieuchwytny, trochę niegrzeczny. Dla wielu z nas, kobiet, brzmi intrygująco. Jako pierwsze wrażenie, impuls – dlaczego nie? Dobra partia na krótką przygodę, oderwanie się od szarej rzeczywistości. Tylko czy życie na dłuższą metę z takim mężczyzną, a raczej – wiecznym chłopcem, ma jakikolwiek sens?

Czytaj więcej

Dlaczego one zdradzają?

Autor: WomanMagazine

W jednym z artykułów dociekaliśmy, dlaczego mężczyźni robią „skok w bok”. Niestety, Drogie Panie, to działa w dwie strony i nie tylko mężczyźni są „tak okropni i bezduszni!”. Kobiety także zdradzają, choć powody, dla których to robią, mogą się nieco różnić.

Czytaj więcej

Dlaczego oni zdradzają?

Autor: WomanMagazine

Mężczyźni zdradzają, to nie ulega wątpliwości. Podobnie jak kobiety. Nie wszyscy i nie z tych samych powodów, jednak robią to... Z obojętności, z żalu, z nudy, ale też z „natury”, którą nagminnie się zasłaniają.

Czytaj więcej

5 nawyków, które odmienią Twoje życie

Autor: WomanMagazine

Życie składa się ze szczegółów. To właśnie te, na pozór nieistotne elementy, potrafią decydować o całości. Skoro możemy wyrobić sobie odpowiednie nawyki i dzięki temu być szczęśliwsi... Na co my jeszcze czekamy? ;)

Czytaj więcej