WomanMagazine.pl

Propozycje prezentów dla niego

Walentynki coraz bliżej i co roku mamy ten sam dylemat, co kupić swojemu wybrankowi na prezent? Oto kilka naszych propozycji!

Standard Post with Image

Jeśli nasza druga połówka jest miłośnikiem kawy lub herbaty, wtedy dobrym pomysłem może okazać się sprawienie jej kubka z fajnym napisem. Nasz partner może wykorzystać go zarówno w domu, jak i w pracy. W sklepach znajdziemy całą masę kubków z różnymi napisami i rysunkami. Na pewno znajdziemy pośród nich propozycje dla maniaków komputerowych czy zapalonych rowerzystów. Możemy zamówić również absolutnie spersonalizowany kubek z dowolnym zdjęciem czy napisem. Możemy też zastanowić się nad kubkiem termicznym, dzięki niemu nasz ukochany będzie miał zawsze ciepłą herbatę lub kawę pod ręką. Taki gadżet przyda się zwłaszcza zimą, choć i wiosną na pewno nie zawadzi nieco się rozgrzać.

Kolejnym pomysłem na prezent dla miłośnika herbaty jest fajny zaparzacz do kompletu, który ustrzeże go przed pływającymi po powierzchni fusami. W sklepach dostępne są zaparzacze o oryginalnych kształtach począwszy od tych w kształcie rekina czy miecza, a skończywszy na tych w kształcie łódki. Jeśli nasz chłopak jest kawoszem, wtedy rozważmy zakup małej kawiarki, która pozwoli mu na zaparzenie mocnej kawy.

Równie użyteczny będzie lunch box w oryginalnym kształcie, do którego nasz partner zapakuje drugie śniadanie. W sklepach znajdziemy lunch boxy w różnych kolorach i kształtach. Między innymi kolorową retro śniadaniówkę w kształcie starego aparatu, czy w kształcie książki lub joysticka.

Jeśli nasz chłopak jest fanem popkultury może warto kupić mu jakiś gadżet z bohaterami komiksów Marvela? Do wyboru są, chociażby skarpetki, piżama czy koszulka. Zastanówmy się także nad kolejną odsłoną jego ulubionej książkowej serii albo nową grą na konsolę. Melomana ucieszy też zapewne bilet do kina lub na koncert. Inną możliwością jest opłacenie abonamentu na Netflixie lub HBO.

Pamiętajmy, że o wyborze prezentu dla partnera w znacznej mierze decydują jego zainteresowania. Nikt nie powiedział również, że prezent nie może być praktyczny, dlatego rozejrzyjmy się po pokoju ukochanego czy czegoś mu nie brakuje. Warto pomyśleć o prezencie na walentynki nieco wcześniej, wtedy nie tylko na spokojnie będziemy mogły pochodzić po sklepach, ale i będziemy miały okazję zamówić prezent, jeśli będzie taka konieczność. Inspiracji możemy poszukać również na stronach z nietuzinkowymi pomysłami na prezent jak skoki na spadochronie, strzelnica, jazda gokartem, lot paralotnią czy skok na bungee.

Podobne artykuły

Czy joga jest dla dzieci? – wywiad z Emilią Burkiewicz

Czy dzieci mogą praktykować jogę? Czy zajęcia różnią się od tych dla dorosłych? Czy zajęcia z jogi i uważności mają szansę zawitać w przedszkolach i szkołach - o tym rozmawiamy z Emilią Burkiewicz, certyfikowaną nauczycielką jogi dziecięcej.

Czytaj więcej

MUSZYNIANKA DLA POLSKICH PRZEDSZKOLI

Przedszkole jest miejscem, w którym dzieci rozpoczynają swoją edukację, dowiadują się, jak należy postępować i uczą się zachowań społecznych. To także miejsce służące do popularyzowania prawidłowych wzorców zdrowego życia. Muszynianka doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego powstała Akcja Strefa Zdrowia Muszynianki – program edukacyjny skierowany do dzieci i ich opiekunów z całej Polski!

Czytaj więcej