WomanMagazine.pl

Odkryj Kobiecą moc oraz Przyciągnij miłość - razem z Agnieszką Przybysz - recenzja Woman Magazine

Świat należy do kobiet! Przynajmniej powinien. Jeśli nadal w to nie wierzysz, nie pomogą Ci feministyczne slogany. Powinnaś zacząć od uwierzenia w siebie, we własne możliwości, w kobiecą moc! Pomoże Ci w tym… Agnieszka Przybysz i jej mega kobiece poradniki.

Standard Post with Image

 

Miałyśmy przyjemność zapoznać z dwiema pozycjami napisanymi przez Agnieszkę Przybysz – „Przyciągnij miłość” oraz  „Kobieca Moc”.  Obie nie są zwyczajnymi książkami, poradnikami. To całościowe programy. Jedna z nich to, rozpisana na etapy, metoda przyciągania miłości. Druga – stawia obie za cel odkrycie przez każdą Czytelniczkę swojej wewnętrznej kobiecej mocy.

 

Przyciągnij miłość

 

Wydawnictwo Nowa Proza

Rok wydania: 2018

 

„Przyciągnij miłość” to przewodnik budowania relacji. Nie daje przepisów na magiczne „przyciągniecie” właściwego partnera, a pokazuje jak pracować nad samą sobą, żeby móc zauważyć Tę wartościową osobę w swoim otoczeniu. Narzędzia i ćwiczenia, które wykonuje się krok po kroku, pomogą zbudować dobre relacje – zarówno z partnerem, a także w rodzinie czy w pracy. Warto więc po nią sięgnąć nie tylko w sytuacji, gdy szuka się panaceum na złamane serce, ale także, gdy chce się poprawić relacje z bliskimi lub nieco dalszymi osobami.

 

Kobieca Moc

 

Wydawnictwo Nowa Proza

Rok wydania: 2018

 

„Kobieca Moc” reklamowana jest jako: „najważniejsza książka, jaką kiedykolwiek przeczytasz”. Osobiście polemizowałabym z tak odważnym stwierdzeniem, choć nie wątpię, że wiele kobiet mogłoby ją za taką właśnie uznać. Jedno jest pewne - nie przekonacie się, jeśli nie spróbujecie. W moim odczuciu jest raczej przewodnikiem po podnoszeniu poczucia własnej wartości. Każda kobieta może znaleźć tu coś dla siebie. Książka nie skupia się bowiem na jakimś jednym obszarze rozwoju. Jej motywacyjny wydźwięk sięga różnych sfer - zarówno tych związanych z biznesem, z rozwojem zawodowym, jak i miłością, rodziną, partnerstwem oraz odkrywaniem i pielęgnowaniem swoich pasji.

 

O autorce:

Agnieszka Przybysz

Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą. Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją znaleźć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być docenianymi, kochanymi i bogatymi. Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute.

Podobne artykuły

WOMAN MAGAZINE OTWARTY!

W piątkowy wieczór 8 kwietnia 2016 w krakowskim Hotelu Kossak odbyła się Wielka Gala otwarcia naszego magazynu internetowego! Od tygodni czekaliśmy, by w końcu oficjalnie przypieczętować rozpoczęcie tworzenia nowego miejsca w sieci, dedykowanego współczesnej kobiecie.

Czytaj więcej

GALA OTWARCIA WOMAN MAGAZINE

8 kwietnia 2016 r. w Hotelu Kossak w Krakowie odbędzie się gala otwarcia nowego magazynu online, dedykowanego współczesnym kobietom. Event rozpocznie się o godzinie 19 i potrwa do ok. 22. Dla gości przewidziano wiele atrakcji! Wstęp wolny!

Czytaj więcej