WomanMagazine.pl

6 rzeczy, których mężczyzna pragnie od kobiety

Macho, supermen a może spokojny i zrównoważony? Niezależnie, jaki jest Twój mężczyzna, pewne cechy zawsze będzie w Tobie uwielbiał! I ich właśnie oczekiwał.

Standard Post with Image

Partnerstwo

Kobieta i mężczyzna powinni czuć, że są na równi. Mimo że w wielu przypadkach to mężczyzna zarabia więcej, a o kobietę trzeba się bardziej troszczyć, tworzą całość i ich potrzeby są tak samo ważne. Mężczyzna pragnie poczucie partnerstwa, przyjaźni w związku. Nawet wtedy, kiedy traktuje Cię jak księżniczkę.

 

Seks

Bezdyskusyjnie. Codziennie czy kilka razy w miesiącu? Choć wiadomo, że pierwsza opcja dotyczy raczej młodych związków, które nie zdążyły się jeszcze sobą nacieszyć, 2-3 razy w tygodniu powinno być optymalne.

 

Wsparcie

Nie tylko w trudniejszych chwilach, kiedy sytuacja tego wymaga. Mimo że wielu mężczyzn nie mówi tego głośno, chce się czuć docenianym na każdym kroku. Również w małych rzeczach. Kiedy zrobi Ci pyszną kawę lub naprawi telefon. Chce się czuć wyjątkowo, wiedzieć, że jest Ci potrzebny oraz że potrafisz go docenić. 

Kiedy w jego życiu dzieje się coś złego, być może wcale o tym nie powie. Faceci w pewnych sprawach po prostu milczą, nie potrafią się użalać. Wtedy powinnaś wkroczyć Ty i zapewnić mu należytą opiekę i wsparcie. Oczywiście nie możesz być zbyt nachalna i wypytywać o wszystko. Jeśli będzie chciał, sam powie. Ważne, aby czuł, że może to zrobić.

 

Tolerancja

Nie oznacza, że musisz zgadzać się ze wszystkim, co Twój mężczyzna powie. Tolerancja to fakt, że to, co mówi i czuje, jest przez Ciebie akceptowane. Niezależnie od tego, jak Wasze poglądy się różnią, facetowi zależy, abyś Ty nie miała nic przeciwko temu, co robi i myśli. Wtedy poczuje, że jest wolny, a nie przytłamszony i nie będzie się bał wygłaszać przed Tobą swoich poglądów.

 

Wierność

Niezaprzeczalnie. Mężczyzna chce, aby wybranka jego serca była mu wierna  oczywiste. Jeśli wszystko działa dobrze, nie ma mowy o skoku w bok, który jest niewybaczalny.

Wierność to także opieka w trakcie trudniejszego okresu czy choroby. 

 

Zazdrość

Mężczyźni lubią być opiekunami kobiety, ale też nie chcą jej niańczyć. Jeśli kobieta zrzuca za dużo na drugą osobę, zaczynają czuć się wykorzystywani. Mimo że kobieta raczej nie powinna dominować, nie może być życiową ofiarą. Odnosi sukcesy fantastycznie. Jest zaradna i ma swoje zdanie? Wspaniale, mężczyzna nie czuje się zagrożony, choć wolałby zarabiać więcej od swojej wybranki. 

Idealna kobieta powinna być zdrowo zazdrosna. Czyli od czasu do czasu pokazać, że jej zależy, ale nie robić scen i na każdym kroku stwarzać problemy. Na dłuższą metę staje się to bardzo męczące i osłabia uczucie mężczyzny.

 

Co jeszcze dopiszecie?

 

Podobne artykuły

Kobiety Zwyczajne – Niezwyczajne: Wywiad z Anną Sobańską

Kolejną bohaterką naszej akcji "Kobiety Zwyczajne - Niezwyczajne" jest poetka Anna Sobańska. Zapraszamy do lektury wywiadu z Nią oraz Jej wierszy.

Czytaj więcej

Kobiety Zwyczajne – Niezwyczajne: felieton Joanny Mazurek

Dzisiaj w ramach akcji „Kobiety Zwyczajne – Niezwyczajne” zapraszamy Was do inspirującego felietonu Joanny Mazurek. Jej przyjaciele wskazują na jej społeczne zacięcie i ogromne serce do tego, by kobiety nareszcie zaczęły wykorzystywać pełnię swoich możliwości.

Czytaj więcej