WomanMagazine.pl

Woman Magazine z Love&Care

"Love&Care", czyli: Kochaj, Przytulaj, Wspieraj, Szanuj, Pomagaj, Ucz, Troszcz się, Doceniaj, Akceptuj, Słuchaj – to kampania społeczna, której celem jest propagowanie pozytywnych emocji, jakie powinniśmy pielęgnować w rodzinie od najmłodszych lat. Skierowana jest głównie do rodziców małych dzieci, ale nie tylko;) Organizatorem akcji jest firma Global Cosmed Group, właściciel marki Bobini Baby.

Standard Post with Image

Chcąc dołożyć swoją cegiełkę do promowania rodzicielstwa pełnego bliskości i pozytywnej energii - objęliśmy akcję swoim patronatem. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami kampanii: www.loveandcare.bobini.pl, FB (www.facebook.com/AkcjaLoveAndCare).

Podobne artykuły

WOMAN MAGAZINE OTWARTY!

W piątkowy wieczór 8 kwietnia 2016 w krakowskim Hotelu Kossak odbyła się Wielka Gala otwarcia naszego magazynu internetowego! Od tygodni czekaliśmy, by w końcu oficjalnie przypieczętować rozpoczęcie tworzenia nowego miejsca w sieci, dedykowanego współczesnej kobiecie.

Czytaj więcej

Woman Magazine testuje… kubek termiczny Contigo West Loop 2.0

Pewnego dnia do naszej redakcji dotarła przesyłka. Było to średniej wielkości pudełko z niespodzianką – dwoma okazałymi kobiecymi kubkami! Tak rozpoczęła się przygoda naszych redaktorek z kubkami termicznymi Contigo, która trwa do dziś i raczej szybko się nie zakończy ;)

Czytaj więcej