WomanMagazine.pl

Weź udział w naszej akcji: Kobiety Zwyczajne-Niezwyczajne!

Marzec to wyjątkowy miesiąc – bardzo kobiecy. Dlatego właśnie teraz rozpoczynamy naszą akcję „Kobiety Zwyczajne-Niezwyczajne”!

Standard Post with Image

 

Jeśli masz w swoim otoczeniu kobietę:

  •  o ciekawych zainteresowaniach,
  •  sukcesach, o których powinien dowiedzieć się cały świat,
  •  tworzącą ciekawy biznes (lub po prostu niezwykle przedsiębiorczą),
  •  działającą lokalnie lub na rzecz konkretnych środowisk
  •  lub zachwycającą w jeszcze inny motywujący sposób, koniecznie nam o niej opowiedz, a my podamy tę historię dalej – naszym Czytelnikom i Czytelniczkom.

 

Zachęcamy do zgłaszania nam takich wspaniałych kobiet. Piszcie do nas na adres: redakcja@womanmagazine.pl lub skontaktujcie się z nami via Facebook.

P.s. Jeśli uznasz, że to właśnie Ciebie powinniśmy poznać - nie wahaj się zgłosić samą siebie!

Akcja trwa do końca marca.

 

Z wybranymi przez nas Paniami przeprowadzimy wywiady, które zostaną opublikowane na łamach naszego portalu, a tych, którzy zgłoszą swoje bohaterki w najciekawszy sposób – nagrodzimy dodatkowo upominkami od naszych partnerów.

 

Wiosną budzi się nie tylko przyroda, budzi się też nasza aktywność, nasza kobiecość; niech „narodzą” się też nasze nowe bohaterki!

Podobne artykuły

CHOROBY NASZEJ CYWILIZACJI

Kiedyś społeczeństwa zmagały się z epidemiami, które rozprzestrzeniały się w błyskawicznych tempie w złych warunkach sanitarnych. Obecnie na większość groźnych chorób mamy szczepionki, więc nie wywołują w nas strachu, a funkcjonują jedynie jako tytuły dzieł literackich. XXI-wiecznemu społeczeństwu wprawdzie nie grozi epidemia niczym z „Dżumy” Camusa, ale problemów cywilizacyjnych nie brakuje.

Czytaj więcej

Jak plotkujemy? Kobiety versus mężczyźni

Nie ulega wątpliwości, że wszyscy lubimy czasem poplotkować. A to w ramach odprężenia, zejścia z wysokiego tonu, lub po prostu – by zaspokoić niezmierzoną ludzką ciekawość. Co jeszcze ciekawsze, każda z płci robi to w zupełnie inny sposób. Może to jednak nie plotka, że mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus? ;-)

Czytaj więcej