WomanMagazine.pl

Znana modowa marka kończy swoją działalność w Polsce

Camaieu, francuska modowa marka wycofuje swoje sklepy z Polski, zarówno stacjonarne jak i online.

Standard Post with Image

Sieciówka sklepów odzieżowych Camaieu wycofuje się z Polski. To efekt epidemii koronawirusa, która negatywnie wpłynęła na kondycję finansową wielu modowych marek. Zamknięcie galerii handlowych przyniosły ogromne straty liczone w setkach tysięcy złotych. Francuski gigant to jednak nie pierwsza zagraniczna marka, która w ostatnich latach znika z Polski. Wcześniej zrobiły to m.in. GAP, Burberry, czy Aldo.

 

Jeżeli jesteście fanami tej marki, zakupy możecie zrobić do końca czerwca.

Oświadczenie marki o wycofaniu się z polskiego rynku możemy przeczytać na oficjalnej stronie internetowej. „Tak, zamykamy nasze sklepy w Polsce. Obserwujcie wiadomości od nas, by nie przegapić operacji likwidacyjnej i skorzystać ze wspaniałych cen na całą kolekcję. Zamykamy się z końcem czerwca 2020” – czytamy.

 

Firma ucierpiała wyjątkowo dotkliwie, obroty spadły aż 95 procent. Firma została zmuszona do złożenia wniosku upadłościowego. Zamkniętych zostanie 25 sklepów, a pracę straci 141 osób.

 

Podobne artykuły

Kobieca Marka Roku – edycja 2018

Ruszyła II edycja ogólnopolskiego plebiscytu Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl, w którym nagradzane, selekcjonowane i rekomendowane są najlepsze, wysokiej jakości produkty, usługi i rozwiązania stworzone specjalnie z myślą o nowoczesnych, pewnych siebie kobietach.

Czytaj więcej

Czy rzeczywiście myjesz… swoją twarz?

Kobiety w różnym wieku – pytane, czy myją codziennie swoją twarz, ze zdumieniem i lekkim oburzeniem, odpowiadają zawsze, że tak. Wystarczy jednak zadać jeszcze jedno pytanie, by okazało się, że to, co uważają za mycie, z rzeczywistym oczyszczaniem skóry twarzy ma niewiele wspólnego…

Czytaj więcej