WomanMagazine.pl

Wełna Alwero na TOPie

Szukasz materiału, który nigdy Cię nie zawiedzie? Dzisiaj przekonujemy, dlaczego warto wybrać wełnę.

Standard Post with Image

Dlaczego wełna ALWERO? 

Nie przesiąka zapachem potu i grzeje nawet wówczas, gdy jest mokra. Jest termoaktywna 
i niegryząca. Trudno się brudzi. Jest naturalna. W zimne dni ubrania z wełny ALWERO zapewniają odpowiednie ciepło ciału, w lecie nie powodują przegrzania. To najlepszy wybór dla ludzi cieniących wygodę, komfort i naturalne materiały! 

Kochamy wełnę, a Ty?

Zdecydowanie można ją polecić tym, którzy ponad wszystko cenią sobie komfort cieplny. Wełna sprawdza się doskonale w czasie podróży, podczas wycieczek, czy w czasie uprawiania sportów - nie mnie się i nie przesiąka nieprzyjemnym zapachem potu. Jest idealna zarówno dla aktywnych i zyjących w ciagłym pośpiechu ludzi, jak i dla tych, którzy cennią spokój, harmonię i chillout. 

Jeszcze się zastanawiacie nad wyborem ALWERO? To must have każdej szafy! Dlaczego? Wełna posiada praktyczne właściwości, o których powinieneś wiedzieć. 

· jest termoizolacyjna: włókna wełny są karbikowate, pofałdowane, na powierzchni tworzą się kieszonki powietrzne, które są świetnymi izolatorami ciepła. Wełna zimą grzeje, latem chłodzi,

· posiada właściwości higroskopijne: wełna bardzo dobrze chłonie wilgoć, a przy tym nie powoduje odczucia wilgoci na skórze,

· wełna nadaje się także na upały -  tkaniny wełniane o luźniejszym splocie są lekkie , oddychają i doskonale sprawdzają się w czasie gorących dni,

· włókna wełny są sprężyste, nie poddają się zagnieceniom, a rozciągane powracają do pierwotnego kształtu. Wełna jest idealna, nie wymaga prasowania!

· włókna wełny są łuskowate i pokryte lanoliną, dzięki czemu wolniej ulegają zabrudzeniu i nie wymagają częstego prania, a także nie chłoną zapachów - to wielki atut ubrań. Wełnę ALWERO wystarczy regularnie wietrzyć i zawsze pachnie jak nowa!

Przekonaliśmy Cię? Zajrzyj na http://www.alwero.pl/pl/

Podobne artykuły

Szymon

Jedzenie poza domem wciąż na topie!

Polacy coraz chętniej odwiedzają restauracje, rzadziej jedzą w domu. Chętniej eksperymentują w kuchni i poszukują nowych smaków. Są bardziej wymagający i świadomi jedzenia. Jak zmienia się polska gastronomia? Czy tendencja jedzenia poza domem w Polsce utrzyma się na aktualnym - wysokim poziomie?

Czytaj więcej

Alwero w klimacie slow fashion

Trend slow fashion jest coraz bardziej popularny w naszym kraju, śmiało podąża za nim również marka ALWERO.

Czytaj więcej