WomanMagazine.pl

Reserved wspiera polskich artystów

Z okazji premiery kolekcji Scent of Summer polska marka przygotowała sporo atrakcji, a wszystko to, by wspomóc muzyków, ilustratorów, a także florystów.

Standard Post with Image

 

Od połowy marca 2020 roku Reserved należące do odzieżowego koncernu LPP marka w  ramach akcji #ReservedForUs angażuje się w działania na rzecz społeczności. W ramach projektu wspiera polskie szpitale, szyjąc maseczki oraz zbierając środki ze sprzedaży kolekcji Joyful #EcoAware.

 

Marka postanowiła poszerzyć swoje działania, wspierając lokalnych artystów. Na Facebooku utworzyła event podczas, którego można uczestniczyć w koncertach live oraz posłuchać porad florystów. Relacje z wydarzeń udostępniane są na Instagramie marki. https://www.instagram.com/reserved/

 

W piątek 15 maja mogliśmy posłuchać koncertu Ofelii, przed nami jeszcze koncerty takich gwiazd jak Kasia Sawczuk, czy Bovska.

 

Oprócz muzycznych koncertów będzie można nabyć nowe umiejętności, tworząc kompozycje kwiatowe, czy zaplatanie wianków.

 

Polscy ilustratorzy Mateusz Suda, Magdalena Szklarczyk, Renata Krawczyk przygotowali kolorowanki, które dostępne są w wyróżnionych relacjach marki.

 

 

Podobne artykuły

MUSZYNIANKA DLA POLSKICH PRZEDSZKOLI

Przedszkole jest miejscem, w którym dzieci rozpoczynają swoją edukację, dowiadują się, jak należy postępować i uczą się zachowań społecznych. To także miejsce służące do popularyzowania prawidłowych wzorców zdrowego życia. Muszynianka doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego powstała Akcja Strefa Zdrowia Muszynianki – program edukacyjny skierowany do dzieci i ich opiekunów z całej Polski!

Czytaj więcej

Nike wspiera kobiety

W sieci pojawiła się kolejna zagrzewająca do walki reklama Nike. Jest nią ”Dream Crazier” z udziałem sportsmenek.

Czytaj więcej