WomanMagazine.pl

Najpiękniejsi już wybrani

Na początku grudnia w Krynicy-Zdroju odbyły się wybory Miss i Mister Supranational oraz Miss Polski 2017. Konkursy stanowiły część Festiwalu Piękna 2017.

Standard Post with Image

1 grudnia odbyły się wybory najpiękniejszej kobiety świata - Miss Supranational. Była to 9. edycja tego międzynarodowego konkursu piękności. O koronę walczyło 65 kandydatek, Polskę reprezentowała Paulina Maziarz, Miss Polski 2016. Koronę zdobyła 24- letnia reprezentanta Korei, Jenny Kim, która odebrała trofeum z rąk ubiegłorocznej Miss, Shrinidhi Shetty z Indii. Wicemiss zostały kandydatki Kolumbii, Rumunii, Etiopii i Portoryko. Nasza kandydatka znalazła się w pierwszej dziesiątce. Galę uświetnił występ zespołu Sunstroke Project z Mołdawii, zdobywca 3 miejsca w Konkursie Eurowizji 2017.

Dzień później, 2 grudnia w Krynicy-Zdroju odbyły się wybory Mister Supranational 2017. To druga edycja tego konkursu. Wzięli w nim udział panowie z całego świata. Tytuł zdobył Gabriel Correa z Wenezueli. W jury zasiedli między innymi Ewa Zakrzewska modelka plus size, prezenterka Agnieszka Hyży czy Magdalena Bieńkowska Miss Polski 2015. Tytuł I Wicemistera otrzymał Hiszpan, Alejandro Cifo Capilla. Nasz reprezentant, Jan Dratwicki dostał się do pierwszej dziesiątki.

24 piękności walczyły o koronę 28 finału konkursu Miss Polski, który obył się 3 grudnia. Do finału panie trafiły za sprawą eliminacji regionalnych odbywających się w całym kraju. Podczas konkursu panie prezentowały się między innymi w bieliźnie projektu Ewy Bien. Galę poprowadził Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży oraz Jakub Kucner. Nowa miss Polski to Kamila Świerc, 18-latka z Opola koronę odebrała z rąk ustępującej Miss Pauliny Maziarz.

Głównym sponsorem i fundatorem nagród w konkursach była Muszynianka.

Podobne artykuły

ZAPLANUJ MAJÓWKĘ JUŻ TERAZ!

Majówka, czyli przedsmak wakacji, czas odpoczynku i nabrania energii na kolejne miesiące. Warto więc wykorzystać ją w najlepszy dla siebie sposób – aktywnie bądź stawiając na odpoczynek!

Czytaj więcej

Dzień Ojca już dziś!

Dziś piątek 23 czerwca, dzień naszych ukochanych ojców! Mimo że większość z nas o tym pamięta, nadal podanie konkretnej daty potrafi wprowadzić w zakłopotanie. Dziś rozwiewamy wszelkie wątpliwości! Zobacz, kiedy i w jaki sposób Dzień Ojca obchodzony jest na świecie.

Czytaj więcej