WomanMagazine.pl

Modelka z zespołem Downa została twarzą sesji Gucci Beauty

Gucci Beauty postanowiło przełamać standardy panujące w branży kosmetycznej, zapraszając do współpracy modelkę z zespołem Downa 18-letnią Ellie Goldstein.

Standard Post with Image

Niezwykła kampania

Rzadko zdarza się, by domy mody decydowały się na współprace z osobami, które nie wpisują się w ‘standardy’ urody. Osoby dotknięte z zespołem Downa są najrzadziej reprezentowaną grupą w showbiznesie, zwłaszcza w świecie mody.

 

Gucci Beauty postanowił przełamać tę tendencję angażując w najnowszą kampanię maskary „L’Obscur” Ellie Goldstein.

 

Kim jest Ellie Goldstein?

18-latka związana jest z agencją Zebeede Management, której celem jest promocja modelek i modeli z grup społecznych, które z różnych, niezależnych od nich powodów mają trudniejszy dostęp do mediów.

Ellie zyskała swoją popularność dzięki programowi wyszukiwania talentów, któremu patronowały Gucci oraz Vogue Itally. Prywatnie Ellie jest wesołą nastolatką, która kocha czytać i tańczyć, a jej największą pasją jest sztuka widowiskowa.

 

Wraz z nią udział w kampanii wzięli Jahmal Baptiste i Ruoyi Yi. Za zdjęcia do kampanii odpowiadał David PD Hyde.

 

Podobne artykuły

Street fashion

Jesienny street fashion, zdjęcie z pokazu kolekcji Gucci jesień-zima 2016/2017 / fot. ImaxTree / agencja Free

Liście już opadły z drzew, a wraz z nimi jesienne kolory, które zdobiły nasze ulice, parki i skwery. Jeśli nie zostały zmiecione lub wywiane przez wiatr, z całą pewnością zamokłe, zostały podeptane przez spacerujących przechodniów. Trochę szkoda… W końcu były piękną ozdobą, odwracającą uwagę od jesiennej, przedzimowej pluchy.

Czytaj więcej

Magda Gessler została ambasadorką cateringu dietetycznego Body Chief

Według Magdy Gessler zamawianie jedzenia z firmy cateringowej to dobre rozwiązanie szczególnie teraz, kiedy częste chodzenie do sklepów na zakupy stwarza duże ryzyko kontaktu z osobami, które mogą być nosicielami koronawirusa.

Czytaj więcej