WomanMagazine.pl

MET gala w sieci

W związku z epidemią koronawirusa większość muzeów na świecie pozostaje zamknięte. W tym również nowojorskie Metropolian Museum of Art, w którym w dniu dzisiejszym miało odbyć się najbardziej pożądane modowe wydarzenie organizowane przez miesięcznik Vogue.

Standard Post with Image

Każdego roku w pierwszy poniedziałek maja w nowojorskim muzeum https://www.metmuseum.org/about-the-met/curatorial-departments/the-costume-institute odbywało się wydarzenie podczas, którego zostały zbierane fundusze na Instytut Kostiumów. Na imprezie tej pojawiały się wyłącznie najbardziej znane gwiazdy świata show-biznesu. O imprezie powstał nawet film dokumentalny zatytułowany ‘The First Monday in May’ czyli Pierwszy poniedziałek w maju. Jeżeli chcecie poczuć klimat najbardziej hot imprezy tego miesiąca koniecznie zobaczcie ten dokument.

 

 

Transmisja z tegorocznej edycji na być dostępna w trybie live na YouTube. Wydarzenie rozpocznie się dziś o 24 przemówieniem redaktor naczelnej Vogue Anny Vintour. O oprawę muzyczną ma zadbać Florence and the Machine oraz Virgil Abloh- amerykański projektant mody oraz producent muzyczny.

 

W ramach tego przedsięwzięcia ma ukazać się 6 nowych filmów z udziałem Naomii Campbell, Cardi B i innych. Zapowiada się powrót do przeszłości, który ukaże najsłynniejsze stylizacje, najlepsze urywki z czerwonego dywanu, a także urywki z życia.

 

 

Podobne artykuły

GALA OTWARCIA WOMAN MAGAZINE

8 kwietnia 2016 r. w Hotelu Kossak w Krakowie odbędzie się gala otwarcia nowego magazynu online, dedykowanego współczesnym kobietom. Event rozpocznie się o godzinie 19 i potrwa do ok. 22. Dla gości przewidziano wiele atrakcji! Wstęp wolny!

Czytaj więcej

Uroczysta Gala Finałowa Kobiecej i Męskiej Marki Roku 2017

28 listopada br. odbędzie się Wielka Gala Finałowa, będąca podsumowaniem ogólnopolskich plebiscytów Kobieca Marka Roku i Męska Marka Roku. Uroczystość będzie miała miejsce w eleganckich wnętrzach Pałacu Prymasowskiego w Warszawie. Podczas wydarzenia wręczone zostaną nagrody dla liderów rynku wyróżnionych tytułem Kobieca Marka Roku oraz Męska Marka Roku.

Czytaj więcej