WomanMagazine.pl

Kobieca Marka Roku – edycja 2018

Ruszyła II edycja ogólnopolskiego plebiscytu Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl, w którym nagradzane, selekcjonowane i rekomendowane są najlepsze, wysokiej jakości produkty, usługi i rozwiązania stworzone specjalnie z myślą o nowoczesnych, pewnych siebie kobietach.

Standard Post with Image

Zachęcamy do udziału w plebiscycie wszystkie firmy, których produkty i usługi są nieodzownym elementem kobiecego świata – najwyższej jakości, bezkonkurencyjne i unikalne. Firmy wyłonione w drodze plebiscytu otrzymują tytuł Kobieca Marka Roku 2018 oraz liczne świadczenia promocyjne dla marki nagrodzonej w ramach projektu.

Premierowa edycja plebiscytu spotkała się z wielkim zainteresowaniem ze strony biznesu, show biznesu i mediów. Spośród licznych firm zgłoszonych do programu,  wyróżnieni zostali  liderzy rynku w swoich branżach, przedstawiciele polskich oraz międzynarodowych firm, wyselekcjonowanych i nagrodzonych za trud i wysiłek wkładany w nieustanny rozwój, podnoszenie standardów oraz kreowanie najlepszych rozwiązań na rynku.

W gronie Laureatów I edycji plebiscytu Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl znaleźli się m. in.: Sephora, Mary Kay, Oriflame, Avon, Kliniki Dr Beata Dethloff, Floslek, Uroda Polska, Graal. Laureaci projektu Kobieca Marka Roku zostali zaprezentowani na finałowej Gali z udziałem przedstawicieli biznesu, show biznesu i mediów, która odbyła się pod koniec 2017 roku w Pałacu Prymasowskim w Warszawie.

Videorelacja oraz fotorelacja z Gali Finałowej plebiscytu:

http://kobiecamarkaroku.pl/blog/gala-kobiecej-m%C4%99skiej-marki-roku-videorelacja

http://kobiecamarkaroku.pl/blog/uroczysta-gala-kobiecej-m%C4%99skiej-marki-roku-2017


Kapitułę projektu Kobieca Marka Roku tworzą jego Ambasadorki - znane i lubiane osobowości ze świata show-biznesu i mediów - Paulina Sykut-Jeżyna, Kamila Szczawińska i Daria Ładocha.

Firmy chcące znaleźć się w gronie Laureatów plebiscytu Kobieca Marka Roku 2018,  które chciałyby zaprezentować swoją ofertę,  zapraszamy do kontaktu. (kobiecamarka@kobiecamarkaroku.pl). Liczba miejsc w każdej kategorii  jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Podobne artykuły

Czytelnicze bestsellery 2016 roku

Koniec roku zawsze skłania do refleksji. W mediach pojawiają się liczne podsumowania, zestawienia dosłownie wszystkiego! W końcu trzeba jakoś zamknąć ten rok, upamiętniając wszystko, co było w nim wyjątkowe. My postanowiliśmy przedstawić listę… książkowych bestsellerów 2016!

Czytaj więcej

Uroczysta Gala Finałowa Kobiecej i Męskiej Marki Roku 2017

28 listopada br. odbędzie się Wielka Gala Finałowa, będąca podsumowaniem ogólnopolskich plebiscytów Kobieca Marka Roku i Męska Marka Roku. Uroczystość będzie miała miejsce w eleganckich wnętrzach Pałacu Prymasowskiego w Warszawie. Podczas wydarzenia wręczone zostaną nagrody dla liderów rynku wyróżnionych tytułem Kobieca Marka Roku oraz Męska Marka Roku.

Czytaj więcej