WomanMagazine.pl

Hailey Bieber i Jaden Smith w kampanii dla Levi’sa

Modelka i aktor pojawili się w kampanii w stylu festiwalowym ukazującym tęsknotę za lepszym jutrem.

Standard Post with Image

W świecie bez pandemii przygotowywalibyśmy się do festiwalowego lata, pełnego koncertów i beztroskich spotkań ze znajomymi. Hailey Bieber i Jaden Smith- bohaterowie najnowszej kampanii Levis’a również tęsknią za celebrowaniem plenerowych koncertów.

 

Levi’s od lat jest nierozłącznym elementem wakacyjnych eventów muzycznych. Tym razem wspiera raczej marzycieli, którzy pragną powrotu do dni przepełnionych muzyką na żywo.

 

– Kochamy tę kampanię i cieszymy się, że możemy się nią z wami podzielić. Mamy nadzieję, że przyniesie wam odrobinę radości – mówi Dyrektorka Marketingu Levi’s, Jen Sey. Kampania powstała, by dzielić się szczęściem płynącym z muzyki w tych trudnych czasach. Wielu artystów, mimo odwołanych występów muzycznych postanowiło umilić swoim fanom czas domowej kwarantanny organizując koncerty online. Levi’s również nie pozostaje w tyle i wspomnieniami wraca do bajecznych, hipisowskich festiwali.

 Gdy patrzę na te zdjęcia, wspominam Woodstock w 1969 roku. To były trzy dni aktywizmu, optymizmu i kreatywności – mówi Say.

Ambasadorami kampanii nieprzypadkowo zostali Jaden Smith i Hailey Bieber. Hailey była twarzą zeszłorocznej kampanii festiwalowej kultowego modelu 501. Natomiast Jaden to artysta mocno zaangażowany w ochronę środowiska, który w przeszłości był związany z marką.

 

W nowej kolekcji poza klasykami możemy znaleźć kwieciste koszule, koszule z bufiastymi rękawami i ażurowymi wstawkami, a także sporą kolekcję szortów i koszul.

 

 

Podobne artykuły

Czy joga jest dla dzieci? – wywiad z Emilią Burkiewicz

Czy dzieci mogą praktykować jogę? Czy zajęcia różnią się od tych dla dorosłych? Czy zajęcia z jogi i uważności mają szansę zawitać w przedszkolach i szkołach - o tym rozmawiamy z Emilią Burkiewicz, certyfikowaną nauczycielką jogi dziecięcej.

Czytaj więcej

Książeczki sensoryczne - doskonały prezent dla malucha

Każda z nas chciałaby, aby jej dziecko rozwijało się jak najlepiej, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby tak właśnie było. Jednym ze sposobów wspierania rozwoju naszego dziecka są książeczki sensoryczne.

Czytaj więcej