WomanMagazine.pl

GALA OTWARCIA WOMAN MAGAZINE

8 kwietnia 2016 r. w Hotelu Kossak w Krakowie odbędzie się gala otwarcia nowego magazynu online, dedykowanego współczesnym kobietom. Event rozpocznie się o godzinie 19 i potrwa do ok. 22. Dla gości przewidziano wiele atrakcji! Wstęp wolny!

Standard Post with Image

Punktem kulminacyjnym gali jest pokaz mody. Zaprezentowane kolekcje utożsamiają nowoczesną modę i aktualne trendy. Autorskie projekty pokażą najzdolniejsi absolwenci SAPU – debiutantki Klaudia Surlas i  Karolina Zaremba oraz działająca w branży od kilku lat Justyna Wesołowska. W dniu pokazu wszystkie projekty będą do kupienia w promocyjnej cenie, 30% taniej! Ubrania zostaną uszyte na zamówienie. W nawiązaniu do pokazu odbędzie się warsztat stylistyczny.

Pozostałe atrakcje to m.in. losowanie nagrody o wartości 500 zł. Nagroda ufundowana przez klinikę medycyny estetycznej – Estiyo Clinique. Goście będą mieli możliwość skorzystania z nowoczesnej metody usuwania drobnych zmarszczek, wykonania zabiegu z kwasem hialuronowym, skomponowania peelingu dostosowanego do indywidualnych potrzeb, który będą mogli zabrać do domu. W trakcie eventu odbędzie się warsztat z tworzenia biżuterii oraz prelekcja o Saunarium. Do dyspozycji gości będzie też fryzjer i dietetyk. Wszystkie usługi wykonywane nieodpłatnie.

Zależy nam na kobiecej atmosferze. Chcemy, by uczestniczki wydarzenia poczuły się wyjątkowo. Nasz magazyn skierowany jest do współczesnych, wymagających kobiet. Chcemy pokazać, że potrafimy sprostać ich oczekiwaniom – Łukasz Konina z Keos Media, wydawca Woman Magazine.

Partnerami wydarzenia są: Termy Krakowskie, Bionic Youth Activiting System, Mokosh, Biżuteria Beaty, ESTES, Chris Castleford, Estiyo Clinique.

 

Organizację eventu i obsługę PR zapewnia agencja Design PR.

Podobne artykuły

WOMAN MAGAZINE OTWARTY!

W piątkowy wieczór 8 kwietnia 2016 w krakowskim Hotelu Kossak odbyła się Wielka Gala otwarcia naszego magazynu internetowego! Od tygodni czekaliśmy, by w końcu oficjalnie przypieczętować rozpoczęcie tworzenia nowego miejsca w sieci, dedykowanego współczesnej kobiecie.

Czytaj więcej

Woman Magazine testuje… kubek termiczny Contigo West Loop 2.0

Pewnego dnia do naszej redakcji dotarła przesyłka. Było to średniej wielkości pudełko z niespodzianką – dwoma okazałymi kobiecymi kubkami! Tak rozpoczęła się przygoda naszych redaktorek z kubkami termicznymi Contigo, która trwa do dziś i raczej szybko się nie zakończy ;)

Czytaj więcej