WomanMagazine.pl

Biżuteria - piękno uczuć zamknięte w szlachetnej formie

Biżuteria stanowi nieodłączny element codziennej garderoby większości zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Nosimy ją od zarania dziejów, jednak jej cel pozostaje przez wieki niezmiennie ten sam - sprawia, że czujemy się piękniej, wyraża to co chcemy przekazać o sobie światu i towarzyszy nam w najbardziej przełomowych chwilach życia.

Standard Post with Image

 

Stanowi dopełnienie naszego stylu, podnosi atrakcyjność każdej stylizacji, zwraca uwagę i zainteresowanie innych oraz dodaje pewności siebie.

Staje się wyjątkowo cenna, gdy osiąga wartość sentymentalną - zakładając ją, zakładamy już nie tylko biżuterię, a cenne wspomnienia i uczucia ujęte w pięknie wzornictwa materiałów szlachetnych i kamieni.  Właśnie dlatego obdarzając nią swoich najbliższych, przekazujemy im nie tylko wartość biżuterii o dopracowanych, pięknych wzorach, a wszystkie uczucia płynące razem z gestem, których wspomnienia będą towarzyszyły im za każdym razem kiedy po nią sięgną.

Wybierając biżuterię z naturalnych surowców możemy liczyć również na ich symboliczną siłę. Srebro jest symbolem honoru i zaufania, a złoto mądrości oraz dążenia do doskonałości. Z kolei kamień taki jak hematyt wzmacnia poczucie własnej wartości i umacnia siłę charakteru, a onyks zwiększa poczucie kontroli nad własnym życiem dodając odwagi.

 

Dzięki wyborze wysokiej jakości wyrobów, możemy być pewni, że tworzona z pasją i sercem biżuteria przetrwa z nami długie lata i codziennie będziemy mogli cieszyć się jej blaskiem, pięknem i wyjątkowością sentymentalnych uczuć, które ze sobą niesie.

Wybór biżuterii to element bardzo indywidualny, a każda z nas poszukuje czegoś, co wyrazi nas najlepiej. Afroditte Collection to luksusowa marka biżuterii modowej o unikalnym wzornictwie, która wychodząc na przeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających kobiet, oferuje zróżnicowany i piękny asortyment, w którym każda kobieta znajdzie dla siebie wyjątkową perełkę bliską sercu. Biżuteria wykonywana jest ręcznie z naturalnych kamieni, kryształów Swarovskiego oraz metali szlachetnych, takich jak 24-karatowe złoto i srebro wysokiej jakości próby 925.

Inspiracją marki jest Afrodyta – grecka bogini miłości, seksualności i piękna, dzięki czemu inspirowane nią wzornictwo biżuterii podkreśla zmysłowość każdej kobiety. W projektowanie każdej części biżuterii wkładana jest niezwykła pasja do tworzenia, piękna i siły kobiecości. Tworzona w oparciu o aktualne modowe trendy z wybiegów z całego świata, pozwoli nie tylko wyglądać pięknie i zmysłowo, lecz także na czasie.

Luksusowa marka Afroditte Collection nie zapomina także o mężczyznach - jej wyjątkowa  linia męska Apollo, skierowana jest do silnych i pewnych siebie mężczyzn, których męskie cechy odzwierciedla wyraźne i zdecydowane wzornictwo biżuterii. Różnorodność i uniwersalność kolekcji pozwala na dopełnienie zarówno codziennych, jak i bardziej eleganckich, okazjonalnych stylizacji.  Bo który mężczyzna nie chciałby otrzymać od swojej kobiety bransoletki z kamieni symbolizujących siłę i odwagę?

 

Podobne artykuły

Naturalna biżuteria – najlepszy wybór na wiosnę

Biżuteria towarzyszy człowiekowi od czasów prehistorycznych. Od zawsze pragnęliśmy się ozdabiać, choć charakter noszenia biżuterii zmieniał się w zależności od miejsca i czasu. Niegdyś pełniła więcej funkcji niż li tylko ozdobne. Dziś jest głównie wyrazem mody, ale nie tylko. Nadal potrafi być pewnym manifestem – zarówno pozycji społecznej, jak i stylu życia.

Czytaj więcej

Codziennie w dobrej formie!

Co raz więcej mówi się o standardach wytwarzania suplementów diety, a właściwie o tym co składa się na tabletkę. W wielu przypadkach są to składniki, stosowane po to, aby obrała ona odpowiedni kształt, formę czy kolor.

Czytaj więcej