WomanMagazine.pl

Zwiastun „Bohemian Rhapsody” już w sieci

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun „Bohemian Rhapsody” filmu opowiadającego o Freddiem Mercurym. Produkcja wejdzie na ekrany kin 2 listopada.

Standard Post with Image

"Bohemian Rhapsody" jest jedną z najbardziej wyczekiwanych premier filmowych tego roku. Film opowiada o wokaliście formacji Queen oraz historii zespołu. Film będzie prawdziwą ucztą dla fanów muzyki. Historia grupy zostanie opowiedziana przez pryzmat jej największych przebojów. Pasmo sukcesów będzie przeplatane mrocznymi stronami sławy i konflikatmi. 

Prace nad filmem trwają od 2010 roku, po drodze produkcja napotkała pewne problemy, początkowo rolę lidera miał odegrać Sacha Baron Cohen, ale po trzech latach zrezygnował z roli. Ostatecznie główną rolę gra Rami Malek. Zmienił się również dyrektor projektu z Bryana Singera na Dectera Fletchera. Film trafi do kin 2 listopada. W filmie zagrają również Ben Hardy (jako perkusista grupy Roger Taylor), Gwily Lee (jako gitarzysta Brian May) i Joseph Mazzello (basista John Deacon). Młodego Freddiego zagrał Adam Rauf. W "Bohemian Rhapsody" gra również Lucy Boynton (Mary Austin, przyjaciółka i muza Freddiego Mercury'ego).

Zapowiedź filmu dostępna pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=mP0VHJYFOAU

Podobne artykuły

ZAPLANUJ MAJÓWKĘ JUŻ TERAZ!

Majówka, czyli przedsmak wakacji, czas odpoczynku i nabrania energii na kolejne miesiące. Warto więc wykorzystać ją w najlepszy dla siebie sposób – aktywnie bądź stawiając na odpoczynek!

Czytaj więcej

Dzień Ojca już dziś!

Dziś piątek 23 czerwca, dzień naszych ukochanych ojców! Mimo że większość z nas o tym pamięta, nadal podanie konkretnej daty potrafi wprowadzić w zakłopotanie. Dziś rozwiewamy wszelkie wątpliwości! Zobacz, kiedy i w jaki sposób Dzień Ojca obchodzony jest na świecie.

Czytaj więcej