WomanMagazine.pl

Woła mnie ciemność (Recenzja Woman Magazine)

"Woła mnie ciemność - Daję Ci wieczność - akt I" Agaty Suchockiej, czyta się z zapartym tchem. To jedna z tych powieści, które wciągają do granic wytrzymałości.

Standard Post with Image

To klasyczna powieść grozy z elementami erotycznych uniesień - pełna emocji przeszywająca opowieść o miłości, zdradzie, cierpieniu, zazdrości i śmierci. 

Akcja dzieła rozpoczyna się w Luizjanie w 1817 roku. Początek powieści nie zapowiada tylu emocji, ekscytacji, erotyzmu na granicy wulgarności i przemocy. Dreszcz zaczyna się po kilkunastu przeczytanych stronach... Czytelnik wprowadzany jest w świat mroku tamtych lat powoli, stopniowo i subtelnie. 

Główny Bohater Armagnac Jardineux przeprowadza czytelnika przez niebo i piekło, jakich doświadczył zmieniając się w ....

W kogo? O tym przekonajcie się same zagłębiając się w książkę. 

Przeczytajcie i koniecznie dajcie znać jak Wam się ją czytało.

Serdecznie polecamy! 

Redakcja Woman Magazine. 

Tytuł: "Woła mnie ciemność"

Autor: Agata Suchocka

Wydawnictwo: Initium 

Rok wydania: 2018

Podobne artykuły

WOMAN MAGAZINE OTWARTY!

W piątkowy wieczór 8 kwietnia 2016 w krakowskim Hotelu Kossak odbyła się Wielka Gala otwarcia naszego magazynu internetowego! Od tygodni czekaliśmy, by w końcu oficjalnie przypieczętować rozpoczęcie tworzenia nowego miejsca w sieci, dedykowanego współczesnej kobiecie.

Czytaj więcej

GALA OTWARCIA WOMAN MAGAZINE

8 kwietnia 2016 r. w Hotelu Kossak w Krakowie odbędzie się gala otwarcia nowego magazynu online, dedykowanego współczesnym kobietom. Event rozpocznie się o godzinie 19 i potrwa do ok. 22. Dla gości przewidziano wiele atrakcji! Wstęp wolny!

Czytaj więcej