WomanMagazine.pl

Wielkie kłamstewka – znamy datę premiery drugiego sezonu

"Wielkie kłamstewka", czyli jeden z najpopularniejszych seriali HBO wraca na ekrany z drugim sezonem. W sieci dostępny jest trailer serialu, wiemy też, kiedy odbędzie się jego premiera.

Standard Post with Image

Jakiś czas temu HBO pokazało zwiastun drugiego sezonu "Big Little Lies", produkcji nagrodzonej wieloma nagrodami. Premiera odbędzie się 9 czerwca bieżącego roku. W trailerze widzimy, że kobiety mają trudności z przystosowaniem się do nowego życia, po śmierci męża Celeste, na domiar tego do miasta przyjeżdża matka Perry'ego (Meryl Streep), która będzie chciała dowiedzieć się, co stało się z jej synem.

Szczegóły nowego sezonu nie są jeszcze do końca znane, ale wiemy, że w serialu pojawi się Meryl Streep jako teściowa, Nicole Kidman. Ponownie zobaczymy też Reese Witherspoon, Zoë Kravitz, Laurę Dern oraz Shailene Woodley.

Serial zdobył sobie fanki fabułą i poruszanymi problemami. Na pierwszy rzut oka bohaterki mają wszystko, czego pragną, a tak naprawdę skrywają problemy, agresję w związku, a teraz jeszcze morderstwo jednego z mężów bohaterek. Serial ukazuje siłę przyjaźni wspierających się kobiet.

Twórcą serialu jest David E. Kelley, znany z „Ally McBeal”, „Boston Public” czy „Gdzie diabeł mówi dobranoc”. Serial oparty na książce Liane Moriarty.

Podobne artykuły

Wielkie serca biją po raz 25! WOŚP 2017

Kolejna styczniowa niedziela, jak niezmiennie od 25 lat, zapłonęła od czerwonych serduszek na kurtkach, czapkach i torebkach. To także wielkie medialne święto, którego będąc Polakiem, nie można ominąć. W tym roku WOŚP pobije kolejny rekord zbiórki pieniędzy, która ma być przeznaczona na dzieci i osoby starsze. Aktualnie licznik przekroczył 60 mln złotych, a do końca jeszcze daleko!

Czytaj więcej

Netflix prezentuje premiery na styczeń 2019

Netflix nie zwalnia tempa, na styczeń 2019 roku przygotował wiele nowości oraz premier filmowych i serialowych. Sprawdźcie listę nowości tej stacji.

Czytaj więcej