WomanMagazine.pl

Wielki powrót Kelly Family!

Lata 90. należały do nich. Rekordy popularności, 20 milionów sprzedanych płyt i liczne nagrody zapewniły zespołowi międzynarodowy sukces. Teraz wracają!

Standard Post with Image

Kally Family to legenda końca ubiegłego wieku. O tej rodzinie mówiło się wszędzie. Teraz ku uciesze fanów wracają po 12 latach! W marcu tego roku ukazała się ich najnowsze płyta "We Got Love". To 14 utworów a wśród nich m.in. te z przed lat, ale w nowej aranżacji. 

Ich odejście było olbrzymim ciosem dla fanów, którzy nie mogli się z tym pogodzić. Zespół motywuje swój powrót tym, że wie, jak muzyka, którą tworzył, jest ważna dla społeczeństwa. Czy mogą nas jeszcze czymś zaskoczyć? A może ta gwiazda już zgasła?

Wokalistka zespołu - Patricia Kelly ma dziś 48 lat! Przez czas nieobecności na scenie z zespołem, rozwijała jednak karierę solową. Kathy Kelly, najstarszy członek zespołu ma 54 lata. Czy nadal są w tak dobrej formie? A może to już zupełnie inny zespół?

Już 6 kwietnia 2018 zespół pojawi się w Ergo Arenie, 7 kwietnia w Łodzi a 8 w Krakowie!

Wybieracie się?

 

Podobne artykuły

Leśne Przedszkola – powrót do natury, czy tylko chwilowy trend?

Idea Leśnych Przedszkoli jest znana na świecie nie od dzisiaj. Prekursorką takiej formy opieki nad dziećmi była Dunka Ella Flatau, która w latach 50. XX w. opiekując się dziećmi sąsiadów, spędzała z nimi mnóstwo czasu w lesie. Jej poczynania zainspirowały grupę rodziców do utworzenia pierwszego Leśnego Przedszkola.

Czytaj więcej

Wielki powrót Abby

Na tę wiadomość fani czekali od lat. Powrót zapowiedziała szwedzka formacja ABBA. Legendarna grupa przygotowała dwie nowe piosenki, których premiera odbędzie się w grudniu.

Czytaj więcej