WomanMagazine.pl

Te filmy musisz zobaczyć w Święta

Święta to czas radości i czas spędzony z rodziną, jednym ze sposobów jego spędzania jest wspólne oglądanie filmów. Poniżej znajdziecie kilka świątecznych produkcji, które jeszcze mocniej wprowadzą was w klimat.

Standard Post with Image

"Kevin sam w domu"

Ten film stał się już kultową produkcją, bez której trudno wyobrazić sobie Święta. Wszystko za sprawą telewizji, która regularnie serwuje nam go w tym okresie. Perypetie dzielnego ośmiolatka, który nieoczekiwanie został sam w domu i musi zmierzyć się z dwojgiem włamywaczy, oglądamy tłumnie każdego roku. Powstały w 1999 roku obraz do dziś cieszy się ogromną popularnością. Nie przeszkadza nawet to, że dialogi i sceny znamy już na pamięć. Być może i w tym tkwi urok tej produkcji.

"Listy do M"

Listy do M, czyli jedna z najlepszych polskich komedii, zwłaszcza tych spod szyldu świątecznych. Do tej pory doczekała się trzech odsłon. Zamiast cukierkowej strony romansu otrzymujemy problemy dnia codziennego i realnych bohaterów. Ktoś oczekuje na narodziny dziecka, ktoś inny próbuje sobie poradzić z traumą po jego stracie, nie zabrakło też kłopotów małżeńskich.

"Grinch: świąt nie będzie"

Kto z nas nie kojarzy Świąt ze śniegiem, pierwszą gwiazdką na niebie i pysznymi daniami. Najmłodsi odczuwają to najmocniej ,ale i dorośli dają się uwieść, ale co z tymi, którzy nie lubią Świąt? Ci odnajdą siebie w filmie: "Grinch: świąt nie będzie", czyli historii o tym, jak mała Cindy Lou próbuje ponownie zapalić miłość do Świąt w zielonowłosym Grinchu. W filmie zagrał Jim Carrey, który jako złośliwy stwór nie znosi Bożego Narodzenia i postanawia odebrać je mieszkańcom pobliskiego miasteczka.

"Jack Frost"

W pędzie dnia codziennego często zapominamy o tym, co najistotniejsze - naszych bliskich. Podobnie jak bohater tej produkcji spod szyldu kina familijnego. Gdy postanawia poświęcić rodzinie więcej czasu los odbiera mu życie. Na szczęście nie jest za późno, na okres Świąt bohater dostaje kolejną szansę i wraca do swojego synka pod postacią bałwana.

"To właśnie miłość"

W świąteczny nastrój prowadzi nas kolejny klasyk "To właśnie miłość". Znajdziecie tu największe gwiazdy grające zwariowanych bohaterów.  Film opowiada historię ludzi rozgrywające się w Londynie przed Świętami. Łączą ich więzi towarzyskie, rodzinne i różne typy miłości.

"Holiday"

Dwie sfrustrowane swoim życiem kobiety postanawiają zamienić się domami na kilka dni, żadna z nich nie wie, że spotkają tam miłość swojego życia. 

"Święta Last Minute"

A gdyby tak choć raz uciec unikając przedświątecznego rozgardiaszu? Bohaterowie tej produkcji wpadają właśnie na taki pomysł. Nie wiedzą jednak, że będzie to tak trudne, sprawy nie ułatwiają nie tylko sąsiedzi, ale i wracająca z podróży córka.

Podobne artykuły

ŚWIĘTA NA TWOJEJ GŁOWIE? ZOBACZ, JAK JE PRZEŻYĆ!

Mimo istotności z religijnego punktu widzenia, Święta Wielkanocne są spokojniej obchodzone niż Boże Narodzenie. Po pierwsze przerwa świąteczna trwa krócej, nie kończy się hucznym sylwestrowym zakończeniem, nie ma specyficznego klimatu mrozu i pasterki, nie pachnie wigilijnymi potrawami… Mimo wszystko Wielkanoc potrafi być naprawdę piękna, trzeba tylko dobrze przygotować się na ten czas!

Czytaj więcej

6 kobiecych książek, o których musisz usłyszeć!

Motywujące, kobiece, wprost idealne na spokojny weekend! Tylko Ty, herbata/kawa i dobra, dająca do myślenia, książka. Czasem bardzo na serio, czasem z lekkim przymrużeniem oka. Zobacz nasze propozycje i koniecznie daj znać, jaką kobiecą książkę Ty poleciłabyś Czytelniczkom Woman Magazine! ;)

Czytaj więcej