GOjump: TYDZIEŃ DZIECKA W NAJWIĘKSZYM PARKU TRAMPOLIN W MAŁOPOLSCE!

Autor: WomanMagazine

Już w najbliższy czwartek (26 maja) zaczyna się Tydzień Dziecka w parku trampolin GOjump przy ul. Centralnej 41a w Krakowie. Organizatorzy przygotowali moc atrakcji i dodatkowe zajęcia z trenerami (w cenie biletów). Wielki finał: 1 czerwca od godz. 16.00.

Czytaj więcej

UWAGA: KOBIETA W KUCHNI!

Autor: WomanMagazine

Mówi się, że mężczyźni są lepszymi kucharzami, ale czy to znaczy, że kobiety całe lata gotowały z przymusu i uwarunkowań kulturowych? Dzisiejsza szefowa kuchni to osoba, która lubi próbować nowych kombinacji, jest bezkompromisowa i nie obawia się porażki. Jednak przychodzi jej to z wiekiem...

Czytaj więcej

ODLICZAMY DNI DO WIELKIEGO OTWARCIA GOJUMP – PARKU TRAMPOLIN W KRAKOWIE

Autor: WomanMagazine

Kraków śmiało może powiedzieć, że nadąża za współczesnymi atrakcjami! Już 21 maja wielkie otwarcie największego w Małopolsce parku trampolin. Będzie to trzeci co do wielkości taki obiekt w Polsce i jeden z większych w Europie! Przy ulicy Centralnej 41a na wszystkich gości czeka aż 2000 m2 wyskokowych wrażeń, a wśród nich największa w kraju Mega Trampa – 37 m2 czystej adrenaliny!

Czytaj więcej

MAJÓWKA W TWOIM MIEŚCIE TO NIC STRACONEGO!

Autor: WomanMagazine

Majówka kojarzy się ze słońcem, trawą, przyjaciółmi i szaleństwem wyjazdów. Jeśli jesteś jedną z tych, które na weekend majowy pozostają w rodzinnej miejscowości, nie przejmuj się! To także świetna opcja, a my podpowiemy, jak ją wykorzystać.

Czytaj więcej

GOjump PARK TRAMPOLIN – PONAD 2000m2 NIEZAPOMNIANYCH EMOCJI!

Autor: WomanMagazine

Już w maju otwarcie GOjump - największego Parku Trampolin w Małopolsce! Obiekt znajduje się w Krakowie i jest jednym z największych tego typu miejsc w Polsce. To ponad 2000m2 zabawy pełnej adrenaliny dla dorosłych i dzieci, już od 4 roku życia.

Czytaj więcej

ZMIANA JEST KOBIETĄ – ZMIEŃ COŚ!

Autor: WomanMagazine

Zmiany… kto ich nie lubi? Ucieczka od rutyny i znudzenia przewidywalnością. Zmiany w przyrodzie mogą być pretekstem, aby zacząć w swoim życiu kolejny ciekawy etap, a co za tym idzie, trzeba zacząć od niewielkich rzeczy. Doradzamy jakich!;-)

Czytaj więcej

WOMAN MAGAZINE OTWARTY!

Autor: WomanMagazine

W piątkowy wieczór 8 kwietnia 2016 w krakowskim Hotelu Kossak odbyła się Wielka Gala otwarcia naszego magazynu internetowego! Od tygodni czekaliśmy, by w końcu oficjalnie przypieczętować rozpoczęcie tworzenia nowego miejsca w sieci, dedykowanego współczesnej kobiecie.

Czytaj więcej

ZAPLANUJ MAJÓWKĘ JUŻ TERAZ!

Autor: WomanMagazine

Majówka, czyli przedsmak wakacji, czas odpoczynku i nabrania energii na kolejne miesiące. Warto więc wykorzystać ją w najlepszy dla siebie sposób – aktywnie bądź stawiając na odpoczynek!

Czytaj więcej

EUROPEJSKIE ZWYCZAJE WIELKANOCNE

Autor: WomanMagazine

W Szwecji przebiera się za wiedźmy, w Czechach goni z wierzbowymi gałązkami, a dla wielu krajów nietypowy jest nasz słowiański Śmigus-Dyngus! Zwyczajów Wielkiej Nocy jest mnóstwo – my przedstawiamy listę najciekawszych i najbardziej zróżnicowanych spośród nich.

Czytaj więcej

DOMOWE SPOSOBY NA OKNA BEZ SMUG

Autor: WomanMagazine

Wiosna zaczyna zalewać nasze ulice, słońce wdziera się przez okna, a zbliżające się Święta coraz bardziej widoczne na sklepowych witrynach. Zadbaj, by Wielkanoc była wyjątkowa pod każdym względem. Niech słońce zawita w Twoim domu także poprzez czyste szyby! Spokojnie, pomożemy Ci w tym!

Czytaj więcej

10 MARCA – ZASKOCZ MĘŻCZYZNĘ W JEGO DNIU!

Autor: WomanMagazine

Dzień wyjątkowy! 10 marca swoje święto obchodzą nasze drugie połówki, przyjaciele, ojcowie i bracia. Dwa dni temu nikomu nie trzeba było przypominać o Dniu Kobiet, jednak nie każdy zdaje sobie sprawę, że również 10 marca jest dniem szczególnym. Redakcja Woman Magazine doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego zachęcamy Was do świętowania i pamiętania o naszych mężczyznach. ;-)

Czytaj więcej

KIEDY, SKĄD, DLACZEGO I JAK WYGLĄDA NA ŚWIECIE?

Autor: WomanMagazine

„Dzień Kobiet, Dzień Kobiet, niech każdy się dowie”! Tak brzmią słowa jednej z piosenek dla dzieci śpiewanej 8 marca. Nasze święto, Drogie Panie! Dzień wyjątkowy, lecz czy przez wszystkich identycznie obchodzony? Kultura lubi płatać figle i pokazuje, że nie. Skąd przyszedł do nas Dzień Kobiet i jak wygląda na świecie?

Czytaj więcej

NOC NA CZERWONYM DYWANIE

Autor: WomanMagazine

W nocy z 28/29 lutego 2016 polskiego czasu po raz 88. odbyło się wręczenie Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej w Dolby Theatre w Los Angeles. Najlepszym filmem został „Spotlight”, ale nie mniej emocji wzbudził „Mad Max: Na drodze gniewu”, zgarniając aż sześć 24-karatowych statuetek Oscarowych!

Czytaj więcej

3 POMYSŁY NA SYPIALNIĘ

Autor: WomanMagazine

Chciałabyś coś zmienić w swojej sypialni, ale nie masz czasu, by jeździć po sklepach i szukać nowych elementów wystroju? A może cenisz sobie oryginalność i chcesz zrobić coś własnego? W tym roku stawiamy na miejsca nastrojowe i przytulne. Oto trzy sposoby na odmienienie sypialni w prosty i tani sposób!

Czytaj więcej

SLOW FOOD, SLOW SEX, SLOW LIFE!

Autor: WomanMagazine

Żyjemy w kulturze uzależnionej od prędkości. Naszym wyznacznikiem są poruszające się nerwowo wskazówki zegara. Większość stwierdzi, że w dzisiejszym świecie nie ma szans na przetrwanie w inny sposób, z drugiej pojawia się coraz więcej zwolenników zwrócenia uwagi na jakość życia. Witaj w świecie SLOW, w którym zatrzymujemy się, by podziwiać, cieszymy z posiłków i znajdujemy czas tylko dla siebie!

Czytaj więcej