WomanMagazine.pl

Słodkie Kłamstewka – znamy datę premiery drugiego sezonu

Dobra informacja dla fanów serialu "Wielkie kłamstewka", znamy datę premiery drugiego sezonu.

Standard Post with Image

 

Już w czerwcu ujrzymy drugi sezon serialu HBO "Wielkie kłamstewka". Stacja pokazała także premierowe kadry z drugiego sezonu "Wielkich Kłamstwek", widać na nich piątkę bohaterek z Monterey - Madeline (Reese Witherspoon), Celeste (Nicole Kidman), Renatę (Laura Dern), Jane (Shailene Woodley) i Bonnie (Zoe Kravitz). Od dawna mówi się też o roli Meryl Streep, która zagra Mary Louis Wright, teściową Celeste, czyli matkę nieżyjącego już męża Perry’ego. Kobieta przyjedzie do Monterey, aby odkryć prawdę o tajemniczej śmierci swojego syna. Dalsze szczegóły produkcji są na razie nieznane. 

Choć wraz z zakończeniem pierwszego sezonu wszystkie kluczowe wątki zostały zamknięte stacja zdecydowała się wyprodukować drugi sezon głównie ze względu na duże zainteresowanie produkcją oraz prośby fanów. Za drugim sezonem w dalszym ciągu stoją autorka powieści Liane Moriarty, reżyserka Andrea Arnold, która odpowiedzialna jest za wszystkie siedem odcinków drugiego sezonu. Za to Kidman i Witherspoon oprócz bycia odtwórczyniami głównych ról, są także producentkami serialu. Stacja znowu chce postawić na opowieść o tym, do czego prowadzą kłamstwa, ile może przetrwać przyjaźń i małżeństwo. Nie zabraknie także miejsca dla blasków i cieni macierzyństwa.

Choć drugi sezon nie ujrzał jeszcze światła dziennego, internauci z całego świata w mediach społecznościowych pytają już o trzeci sezon serii. Niestety, stacja jak na razie nie zakłada takiej ewentualności.

Podobne artykuły

Netflix prezentuje premiery na styczeń 2019

Netflix nie zwalnia tempa, na styczeń 2019 roku przygotował wiele nowości oraz premier filmowych i serialowych. Sprawdźcie listę nowości tej stacji.

Czytaj więcej

Zastępujemy słodkie przekąski

Co zjeść, gdy dopadnie nas nagła ochota na coś słodkiego, a właśnie jesteśmy na diecie? Podpowiadamy!

Czytaj więcej