WomanMagazine.pl

Słodkie Kłamstewka – znamy datę premiery drugiego sezonu

Dobra informacja dla fanów serialu "Wielkie kłamstewka", znamy datę premiery drugiego sezonu.

Standard Post with Image

 

Już w czerwcu ujrzymy drugi sezon serialu HBO "Wielkie kłamstewka". Stacja pokazała także premierowe kadry z drugiego sezonu "Wielkich Kłamstwek", widać na nich piątkę bohaterek z Monterey - Madeline (Reese Witherspoon), Celeste (Nicole Kidman), Renatę (Laura Dern), Jane (Shailene Woodley) i Bonnie (Zoe Kravitz). Od dawna mówi się też o roli Meryl Streep, która zagra Mary Louis Wright, teściową Celeste, czyli matkę nieżyjącego już męża Perry’ego. Kobieta przyjedzie do Monterey, aby odkryć prawdę o tajemniczej śmierci swojego syna. Dalsze szczegóły produkcji są na razie nieznane. 

Choć wraz z zakończeniem pierwszego sezonu wszystkie kluczowe wątki zostały zamknięte stacja zdecydowała się wyprodukować drugi sezon głównie ze względu na duże zainteresowanie produkcją oraz prośby fanów. Za drugim sezonem w dalszym ciągu stoją autorka powieści Liane Moriarty, reżyserka Andrea Arnold, która odpowiedzialna jest za wszystkie siedem odcinków drugiego sezonu. Za to Kidman i Witherspoon oprócz bycia odtwórczyniami głównych ról, są także producentkami serialu. Stacja znowu chce postawić na opowieść o tym, do czego prowadzą kłamstwa, ile może przetrwać przyjaźń i małżeństwo. Nie zabraknie także miejsca dla blasków i cieni macierzyństwa.

Choć drugi sezon nie ujrzał jeszcze światła dziennego, internauci z całego świata w mediach społecznościowych pytają już o trzeci sezon serii. Niestety, stacja jak na razie nie zakłada takiej ewentualności.

Podobne artykuły

Zastępujemy słodkie przekąski

Co zjeść, gdy dopadnie nas nagła ochota na coś słodkiego, a właśnie jesteśmy na diecie? Podpowiadamy!

Czytaj więcej

Netflix prezentuje premiery na styczeń 2019

Netflix nie zwalnia tempa, na styczeń 2019 roku przygotował wiele nowości oraz premier filmowych i serialowych. Sprawdźcie listę nowości tej stacji.

Czytaj więcej