WomanMagazine.pl

Salt Wave Festival przeniesiony na przyszły rok

Z powodu pandemii koronawirusa tegoroczna edycja festiwalu została przeniesiona na 2021 rok.

Standard Post with Image

Mimo, że kwarantanna powoli dobiega końca to na powrót do normalnego życia możemy jeszcze trochę poczekać. Zdają sobie z tego sprawę organizatorzy Salt Wave Festival, którzy wolą dmuchać na zimne i już postanowili o przeniesieniu tegorocznej edycji festiwalu na następny rok.

 

Pierwotna data drugiej edycji festiwalu to 21-22 sierpnia 2020. Ze względu na pandemię koronawirusa i w trosce o bezpieczeństwo uczestników imprezy, wydarzenie zostało przeniesione na kolejny rok. W line-upie tegorocznej edycji znaleźli się tacy artyści jak: Parov Stelar, Taco Hemingway, BALTHAZAR, Ralph Kaminski, niXes, Garden City Movement, Linia Nocna, Coals oraz schafter. Na ten moment trwają prace związane z przeniesieniem ogłoszonego dotychczas line-upu – możemy przeczytać na oficjalnej stronie festiwalu.

 

Pierwsza edycja muzycznego eventu odbyła się w zeszłym roku na Półwyspie Helski, na  niewielkim lotnisku nieopodal Jastarni. Salt Wave Festival tworzą ludzie, którzy ponad wszystko kochają muzykę i chillowy klimat.

Więcej o festiwalu przeczytacie na oficjalnej stronie http://saltwave.pl/.

 

 

Podobne artykuły

BELLA SKYWAY FESTIVAL

Rozpoczął się festiwal światła — Bella Skyway Festival w Toruniu. Festiwal potrwa do 28 sierpnia, więc można się jeszcze wybrać w najbliższy weekend. To świetlne widowisko odbywa się co roku, nieprzerwanie od 2009 r. i ma już swoją renomę!

Czytaj więcej

W nowy rok z listą… marzeń

Mamo, co to są postanowienia noworoczne? To coś, o czym się zapomina już w połowie stycznia – pada odpowiedź. Taki dowcip, w formie memu, krąży właśnie w Internecie. Dużo w tym racji. Czy wymyślanie, spisywanie i planowanie zmian w formie noworocznej, ma w takim razie w ogóle sens? Czy to tylko forma zabawy, fanaberii, strata czasu i źródło niepotrzebnej frustracji?

Czytaj więcej