WomanMagazine.pl

Przegląd kobiecych blogów 2017

Blogi są nieodłącznym elementem naszego kobiecego życia. Podróżnicze, modowe, lifestylowe... Na laptopach czy telefonach. Czytamy wszędzie, gdzie się da. W szerokim internecie praktycznie każda znajdzie coś dla siebie. Każda również może stworzyć swoje miejsce na podstawie własnych doświadczeń i zainteresowań. Przedstawiamy subiektywny przegląd kobiecych blogów, które szczególnie nas zaciekawiły!

Standard Post with Image

Life Managerka > lifemanagerka.pl

Autorką bloga jest Agnieszka – freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej. Jej Life Managerka to blog lifestylowy, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęte, umiejętne zarządzanie swoim własnym życiem – począwszy od odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, poprzez rozwój osobisty a skończywszy na licznych detalach, które czynią życie lepszym, prostszym i szczęśliwszym.

Life Managerka to miejsce, w którym dowiecie się więcej na temat życia freelancera oraz zwyczajnie... jak odnaleźć motywację i zarządzać swoim życiem, aby było szczęśliwe – pod każdym względem! Blog jest bardzo elegancki i kobiecy.

 

Wyrwane z kontekstu > wyrwanezkontekstu.pl

Już na wstępie dowiadujemy się, że blog będzie głosem Joanny Pachli o życiu, kulturze i związkach. Wchodząc na bloga, naszym oczom ukazują się trzy najnowsze artykuły. Zwykle jest to coś o relacjach damsko-męskich, przemyślenia na temat aktualnych wydarzeń w kulturze i mediach, a także duża dawka motywacji... niecodziennej. Nie są to teksty coachingowe, ale bardzo życiowe opowieści poparte doświadczeniami. Ostatnio pojawiły się także wpisy o macierzyństwie.

Autorka bloga opowiada nam o sobie... „Nie mówię nikomu, jak ma żyć, ale podpowiadam, jak można żyć fajnie. Znajdziecie tu treści, które zawsze są wyrazem moich własnych doświadczeń i opinii. Zgadzasz się z nimi? Super, będzie o czym pogadać. Nie zgadzasz? Też dobrze, bo nuda zabija w końcu każdy związek”.

Kwintesensja marzeń? Żyć wolno, umrzeć staro i być maksymalnie szczęśliwą.

 

Jest Rudo > jestrudo.pl

Wchodząc na bloga, zostajemy przywitani przez miłą rudą Natalię. Estetkę, fotografkę, która chce nas zainspirować do prowadzenia pięknego i kreatywnego życia! Na blogu znajdujemy wskazówki na temat tego, jak robić ładne zdjęcia (również jedzenia i biznesowych kobiet), jak obrabiać fotografie, a nawet... jak prowadzić własny fanpage na facebooku. Ta strona to jednak nie tylko fotografia i social media. To także klimaty mocno lifestylowe, dekoracyjne oraz umilające codzienne życie. Jest po prostu uroczo!

 

Niebałaganka > niebalaganka.pl

Niebałaganka to czołowy blog o prowadzeniu domu. Jest skierowany do kobiet, które cenią sobie szczęśliwe, dobre życie i chcą czerpać przyjemność z dbania o dom.

Na blogu Ani znajdziecie informacje o tym, jak zorganizować otoczenie, by panował w nim ład i porządek, jak planować codzienność, by znaleźć czas na to, co dla Ciebie ważne, jak sprzątać szybko i skutecznie, tak by nie spędzać na sprzątaniu całego życia! To również pomysły na celebrowanie czasu z bliskimi, triki ułatwiające wykonywanie domowych czynności, łatwe i szybkie metamorfozy, piękne dekoracje oraz recykling, dzięki któremu stare przedmioty dostają nowe życie.

Ania wierzy, że porządek w domu oznacza porządek w życiu!

 

Life in 20 kg > lifein20kg.com

Autorką bloga jest Martyna, prawdziwy wulkan energii! „Z wykształcenia inżynier, z zawodu menadżerka, z zamiłowania podróżniczka, z przypadku nauczycielka angielskiego”. To osoba, która pewnego dnia postanowiła, że nie czas na stabilizację i „normalne” życie. Wyjechała raz a teraz... cały czas jeździ! Podróżuje po całym świecie, mieszka w różnych krajach, które poznaje dogłębnie.

Jej blog jest oczywiście pełen wpisów podróżniczych, wśród których wyłania się filozofia życiowa Martyny, a także niecodzienne przeżycia i osiąganie celów. Nurkowanie, wejście na Kilimandżaro, europejskie wolontariaty, a także cała masa nowych pasji, przeżyć i doświadczeń!

 

Każdy z przedstawionych przez nas blogów jest na swój sposób wyjątkowy. Każdy jest zupełnie inny, tak samo, jak różne są nasze bohaterki-autorki. To przekrój pasji, charakterów i odmiennych zainteresowań. Jednak te wszystkie bohaterki łączy jedno: chęć bycia szczęśliwą i skrupulatne przekazywanie zdobytej wiedzy o szczęściu innym Czytelniczkom.

A jakie są Wasze ulubione blogi kobiece? Polećcie nam! ;)

Podobne artykuły

Twoje WESELE 2017 – Trendy i personalizowane wyzwania!

Wesela. Niby ciągle to samo, ale zawsze jakoś inaczej. Podczas każdego przyjęcia pojawiają się nowe elementy, dzięki czemu możemy wpadać w konkretne, pożądane nastroje. Planujesz ślub swój lub kogoś bliskiego? Spraw, by był spersonalizowany, choć z nutą nowoczesności! Podążaj za trendami, ale w rozsądnych proporcjach, odnoszących się do dekoracji i dodatków. Co szykuje rok 2017 w branży ślubnej?

Czytaj więcej

Uroczysta Gala Finałowa Kobiecej i Męskiej Marki Roku 2017

28 listopada br. odbędzie się Wielka Gala Finałowa, będąca podsumowaniem ogólnopolskich plebiscytów Kobieca Marka Roku i Męska Marka Roku. Uroczystość będzie miała miejsce w eleganckich wnętrzach Pałacu Prymasowskiego w Warszawie. Podczas wydarzenia wręczone zostaną nagrody dla liderów rynku wyróżnionych tytułem Kobieca Marka Roku oraz Męska Marka Roku.

Czytaj więcej