WomanMagazine.pl

"Pisarze. Serial na krótko" – nowa propozycja od Canal+

Zbliża się premiera nowego serialu Canal+ z gwiazdorską obsadą, czyli Magdaleną Cielecką i Maciejem Stuhrem w rolach głównych.

Standard Post with Image

 

Nowy serial Canal+ to seria kilkuminutowych odcinków, z których każdy opowie zupełnie inną historię. Poszczególne z czterech odcinków zostały napisane przez kogoś innego, za scenariusz odpowiadają Dorota Masłowska, Jakub Żulczyk, Krzysztof Varga i Katarzyna Nosowska. W rolach głównych obsadzono Magdalenę Cielecką i Macieja Stuhra, którzy będą odgrywać postacie i sytuacje napisane specjalnie dla nich. Autorzy nie mieli podobno żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o kwestię tematów, czy stylistyki. Przez co spodziewać możemy się ciekawych lokalizacji i różnorodnych wydarzeń. Pomysłodawcy serialu mówią, że krótka forma to odpowiedź na zapotrzebowanie widza na krótsze formy, które dzięki mobilności mogą oglądać wszędzie.

Premiera dwóch pierwszych odcinków odbędzie się w sobotę 8 czerwca o 20:45 na Canal+. 15 czerwca obejrzymy dwa pierwsze odcinki Canal+ pokaże w sobotę 8 czerwca o 20:45. Będą to odcinki, do których scenariusze napisali: Krzysztof Varga i Jakub Żulczyk. 15 czerwca o 20:45 premierę będą miały odcinki napisane przez Dorotę Masłowską i piosenkarkę Katarzynę Nosowską.

"Pisarze. Serial na krótko" – nowa propozycja od Canal+ - Kultura - WomanMagazine.pl

Error!

Error: SELECT DISTINCT a.*, al.article_lang_slug, al.article_lang_title, al.article_lang_short_description, ap.*,cl.category_lang_slug FROM sys_article a INNER JOIN sys_category c ON (c.category_id=a.article_category_id) INNER JOIN sys_category_lang cl ON (cl.category_lang_id_category=c.category_id) INNER JOIN sys_article_lang al ON (al.article_lang_id_article=a.article_id) LEFT OUTER JOIN sys_article_photos ap ON (ap.article_photo_id_article=a.article_id AND ap.article_photo_default=1) WHERE al.article_lang_slug!="pisarze-serial-na-krotko-nowa-propozycja-od-canal" AND al.article_lang_id_language=1 AND cl.category_lang_id_lang=1 AND al.article_lang_title!="" AND a.article_status=1 AND a.article_date_publication<=CURDATE() AND MATCH (al.article_lang_title) AGAINST(""Pisarze. Serial na krótko" – nowa propozycja od Canal+" IN BOOLEAN MODE) ORDER BY al.article_lang_views DESC LIMIT 2