WomanMagazine.pl

Nowa książka o Donaldzie Trumpie wywołuje kontrowersje

„Fire and Fury: Inside the Trump White House”, taki tytuł nosi najnowsza książka poświęcona Donaldowi Trumpowi i jego otoczeniu.

Standard Post with Image

Publikacja jeszcze przed premierą wzbudziła sensację i to nie tylko ze strony czytelników, ale i Białego Domu. Chodzi o jej kontrowersyjne fakty, które przynosi. Z książki dowiemy się między innymi skąd wziął się kolor włosów Donalda Trumpa czy ich kształt. Ten pierwszy ma być efektem niecierpliwości prezydenta, który poprosił o zbyt szybkie zdjęcie farby, natomiast jeśli chodzi o kształt fryzury, ponoć jest ona efektem prac chirurga. To jednak nie koniec. W książce znajdziemy też informacje dotyczące relacji prezydenta z Melanią Trump. Małżonkowie mają ponoć oddzielne sypialnie. Pierwsza Dama miała też płakać, gdy dowiedziała się o wygranej męża. Nie był to jednak płacz szczęścia. Faktem wygranej był zdziwiony też sam Trump, który w kampanii prezydenckiej upatrywał wzrostu popularności. Kolejne ciekawostki dotyczą między innymi tego, że prezydent jest miłośnikiem McDonalda i obsesyjnie boi się otrucia.

Rzecznik prasowy Białego Domu krytycznie wypowiada się na temat publikacji, twierdząc, że wprowadza czytelników w błąd i jest pełna fikcji.

Autor wydawnictwa Michael Wolff twierdzi, że powołał się na ponad 200 wywiadów. Do tej pory dziennikarz publikował książki z zakresu mediów w dobie przemian technologicznych. Jego teksty możemy przeczytać także w „USA Today” czy „The Hollywood Reporter”.

Źródło zdjęcia: Amazon

Podobne artykuły

GOjump – NOWA FORMA ROZRYWKI DA DZIECI I RODZICÓW!

Nowoczesny park trampolin to atrakcyjna forma rozrywki dla całej rodziny! To wyskokowa alternatywa dla kina czy lodów. To pełna adrenaliny zabawa dla dorosłych i dzieci, już od 4 roku życia!

Czytaj więcej

FLEKSITARIANIZM – NOWA MODA, A MOŻE ZŁOTY ŚRODEK?

Fleksitarianizm to stosunkowo nowe pojęcie, możliwe jednak, że wiele z naszych czytelniczek jest fleksitariankami i o tym nie wie. Fleksitarianizm to odmiana semiwegetarianizmu, oznaczająca okazjonalne jedzenie mięsa.

Czytaj więcej