WomanMagazine.pl

Najczęściej oglądane seriale w 2018 roku na HBO GO

Seriale to jedna z najchętniej wykorzystywanych form rozrywki, poniżej znajdziecie zestawienie, na którym zaprezentowane zostały seriale cieszące się największą popularnością na platformie HBO GO.

Standard Post with Image

Jakiś czas temu HBO opublikowało listę seriali, które były najchętniej oglądane na platformie HBO GO w Polsce oraz Europie Środkowej. Na pierwszym miejscu znalazła się polska produkcja „Ślepnąc od świateł” w reżyserii Krzysztofa Skoniecznego. Ośmioodcinkowa seria nakręcona na podstawie powieści Jakuba Żulczyka o tym samym tytule pokonała między innymi „Westworld”, „Grę o tron” czy „Ostre przedmioty”. Serial swoją premierę miał 27 października.

„Ślepnąc od świateł” to opowieść o warszawskim dilerze narkotyków (Kamil Nożyński). Serial znalazł się również na trzecim miejscu w rankingu najlepszych produkcji w całej Europie Środkowej. W serialu zagrał również Robert Więckiewicz, Jan Frycz i Cezary Pazura.

TOP 10 oglądalności seriali w HBO GO w 2018 roku w Polsce (dane na koniec listopada)


1. Ślepnąc od świateł
2. Westworld
3. Gra o tron
4. Ostre przedmioty
5. Wataha
6. Templariusze
7. Księga czarownic
8. Castle Rock
9. Krypton
10. Syrena

Najlpopularniejsze seriale 2018 roku na HBO GO w Europie Środkowej
1. Westworld
2. Gra i tron
3. Ślepnąc od świateł
4. Opowieść podręcznej
5. Ostre przedmioty
Najczęściej oglądane filmy na HBO GO w 2018 w Polsce
1.Blade Runner 2049
2.Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
3.Czarna Pantera
4.Spider-Man: Homecoming
5.Coco
6.Wonder Woman
7.Baywatch. Słoneczny patrol
8.Thor: Ragnarok
9.Jumanji: Przygoda w dżungli
10.Kong: Wyspa Czaszki

HBO GO zapowiedziało także soczyste premiery na 2019 rok. Swoją premierę będzie miał między innymi długo wyczekiwany przez fanów ostatni sezon "Gry o tron", obejrzymy go w kwietniu 2019 roku. HBO zapowiedziało także drugą część „Wielkich kłamstewek”, w których obok Nicole Kidman i Reese Witherspoon zobaczymy Meryl Streep. HBO zapowiedziało także trzeci sezon "Detektywa", jego premiera zaplanowana jest na 13 stycznia. Kontynuacji doczeka się także polska „Wataha”.

Podobne artykuły

Czytelnicze bestsellery 2016 roku

Koniec roku zawsze skłania do refleksji. W mediach pojawiają się liczne podsumowania, zestawienia dosłownie wszystkiego! W końcu trzeba jakoś zamknąć ten rok, upamiętniając wszystko, co było w nim wyjątkowe. My postanowiliśmy przedstawić listę… książkowych bestsellerów 2016!

Czytaj więcej

Kobieca Marka Roku – edycja 2018

Ruszyła II edycja ogólnopolskiego plebiscytu Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl, w którym nagradzane, selekcjonowane i rekomendowane są najlepsze, wysokiej jakości produkty, usługi i rozwiązania stworzone specjalnie z myślą o nowoczesnych, pewnych siebie kobietach.

Czytaj więcej