WomanMagazine.pl

"Mamma Mia" wraca na ekrany kin

W sieci pojawił się zwiastun filmu "Mamma Mia 2: Here We Go Again!". Film jest kontynuacją musicalu z 2008 roku, który cieszył się sporą popularością. Po raz kolejny będziemy bawić się w rytmie hitów Abby.

Standard Post with Image

W drugiej części filmu grana przez Amandę Seyfried Sophie spodziewa się dziecka. Bohaterka raz jeszcze próbuje znaleźć odpowiedzi i wskazówki w pamiętnikach swojej mamy. Zwraca się też o pomoc do przyjaciółek. Tanya (Christine Baranski) oraz Rosie (Julie Walters) wracają na grecką wyspę, aby przygotować Sophie na trudy macierzyństwa. W filmie zobaczymy młodość wielu postaci, między innymi Donny, granej poprzednio przez Meryl Streep.

Na ekranie pojawi się między innymi Pierce Brosnan, Stellan Skarsgard oraz Colin Firth. Za reżyserię odpowiada Ol Parker. Producentami ponownie zostali Judy Craymer i Gary Goetzman, którzy pracowali nad pierwszą częścią z 2008 roku. Przy musicalu czuwali też Benny Andersson i Björn Ulvaeus, męska część zespołu ABBA. Zdjęcia do filmu realizowane były m.in. w Chorwacji i w Wielkiej Brytanii.

Premiera produkcji odbędzie się 20 lipca.

Źródło zdjęcia: YouTube

"Mamma Mia" wraca na ekrany kin - Kultura - WomanMagazine.pl

Error!

Error: SELECT DISTINCT a.*, al.article_lang_slug, al.article_lang_title, al.article_lang_short_description, ap.*,cl.category_lang_slug FROM sys_article a INNER JOIN sys_category c ON (c.category_id=a.article_category_id) INNER JOIN sys_category_lang cl ON (cl.category_lang_id_category=c.category_id) INNER JOIN sys_article_lang al ON (al.article_lang_id_article=a.article_id) LEFT OUTER JOIN sys_article_photos ap ON (ap.article_photo_id_article=a.article_id AND ap.article_photo_default=1) WHERE al.article_lang_slug!="mamma-mia-wraca-na-ekrany-kin" AND al.article_lang_id_language=1 AND cl.category_lang_id_lang=1 AND al.article_lang_title!="" AND a.article_status=1 AND a.article_date_publication<=CURDATE() AND MATCH (al.article_lang_title) AGAINST(""Mamma Mia" wraca na ekrany kin" IN BOOLEAN MODE) ORDER BY al.article_lang_views DESC LIMIT 2