WomanMagazine.pl

MAJÓWKA W TWOIM MIEŚCIE TO NIC STRACONEGO!

Majówka kojarzy się ze słońcem, trawą, przyjaciółmi i szaleństwem wyjazdów. Jeśli jesteś jedną z tych, które na weekend majowy pozostają w rodzinnej miejscowości, nie przejmuj się! To także świetna opcja, a my podpowiemy, jak ją wykorzystać.

Standard Post with Image

Jeśli przed Tobą wspaniały wyjazd, to jesteś szczęściarą. Jeśli nigdzie nie wyjeżdżasz, to z pewnością także nie powinnaś mieć powodów do narzekania. Wszystko zależy od tego, jak wykorzystasz możliwości, które się przed Tobą otwierają!

W tym roku na Polaków czekają 4 dni wolnego (jeśli wezmą jeden dodatkowy dzień). Twoja miejscowość z pewnością też jest przygotowana na te dni i na pewno zakłada, że nie wszyscy z niej wyjadą, ale Ty sama możesz zorganizować sobie ten odpoczynek...

  • Spotkaj się ze znajomymi, z którymi od dawna trudno jest Ci się zobaczyć, być może oni także nie mają żadnych planów, a majówka to idealna okazja na podtrzymanie relacji.
  • Wyjedź poza miasto, może być okoliczna miejscowość. Ważne, by była jakaś odmiana. Mieszkasz w Krakowie? Jeden dzień w Ojcowskim Parku Narodowym powinien załatwić sprawę!
  • Twoje życie jest z reguły szybkie i niespokojne? Przez ten weekend możesz zająć się czymś, na co od dawna miałaś ochotę, a nie potrafiłaś znaleźć na to czasu. Odrzuć zobowiązania i przeczytaj nowo kupioną książkę albo nadrób zaległe odcinki ulubionego serialu.
  • Wybierz się do muzeum w Twoim mieście. Nie interesujesz się historią? W większych miastach będziesz miała możliwość zobaczyć inne ciekawe wystawy.
  • To czas dla Was - zaproś przyjaciółkę i zróbcie sobie domowe spa. Plotki przy zabiegach pielęgnacyjnych to miły sposób na spędzenie wieczoru.
  • Bądź aktywna! Wybierz się na wycieczkę rowerową po okolicy. Spróbuj także nowej dyscypliny sportowej. To może być świetna okazja do nabycia nowych umiejętności.
  • Oddaj się swojej pasji! Jakakolwiek by ona nie była. Piszesz? Rysujesz? Jeździsz na rolkach? Rób to i poczuj się szczęśliwa!

Udanej Majówki życzy Woman Magazine! ;-)

 

Podobne artykuły

Chciała żyć, ale nie miała nic przeciwko śmierci. O Wandzie Rutkiewicz opowiada Anna Kamińska

Pierwsza kobieta na szczycie K2. Trzecia kobieta świata i pierwsza Europejka na Mount Evereście. To osiągnięcia, które zapewniły Wandzie Rutkiewicz miano najsłynniejszej polskiej himalaistki. Jaka była? Odważna, nieuchwytna, pełna tajemnicy...? Zapraszamy do unikalnej rozmowy z Anną Kamińską, autorką książki „Wanda. Opowieść o sile życia i śmierci. Historia Wandy Rutkiewicz”!

Czytaj więcej

Co o Twoim dziecku mówi pora narodzin?

Badania węgierskich psychologów są zadziwiające. Okres, w którym dziecko przyszło na świat, może mieć przełożenie na to, jakim będzie człowiekiem! Oczywiście nie da się wszystkiego zaplanować, ale pewne miesiące warunkują skłonność do zaburzeń nastroju, a także niektórych chorób. To także cechy osobowości, które mogą się ujawniać, bądź nie. Nieprawdopodobne? A jednak!

Czytaj więcej