WomanMagazine.pl

Kobiety zwyczajnie nadzwyczajne!

Woman Magazine uwielbia zaradne, przedsiębiorcze kobiety. Uwielbia z nimi rozmawiać, przebywać z nimi, podziwiać ich pracę i zaangażowanie. Dziś rozmowa z dwoma niesamowitymi kobietami, architektonicznym teamem, który dzień w dzień, tydzień po tygodniu oferuje swoim klientom uśmiech, wsparcie i profesjonalnie przygotowane projekty.

Standard Post with Image
Co w Waszym życiu zawodowym jest najważniejsze?
Za największą wartość, która towarzyszy nam na co dzień, jest relacja, która łączy nas ze sobą oraz te, które tworzymy z naszymi współpracownikami, partnerami biznesowymi oraz klientami. 
Co chciałybyście zawodowo osiągnąć?
Chcemy być najbardziej rozpoznawalnym biurem projektowania wnętrz w Polsce. Marzymy o kolejnych ambitnych projektach oraz świadomych i otwartych inwestorach, którzy z chęcią pozwolą nam na tworzenie wnętrz, które ogranicza tylko wyobraźnia.
Co prywatnie jest dla Was najważniejsze?
Oczywiście są to nasze rodziny. Poza tym co oczywiste, ważne jest dla nas działanie w zgodzie ze sobą, podążanie za naszymi indywidualnymi potrzebami oraz szeroko rozumiany rozwój osobisty.
Wasz największy sukces osobisty?
Nie postrzegamy naszych wartości, jako chęci kolekcjonowania sukcesów. W kategorii sukcesu postrzegamy naszą wrażliwość, celebrowanie wdzięczności. Staramy się poprzez trwanie przy sobie i tym co dla nas najważniejsze budować swoją drogę, w której każda chwila, przeżyta „tu i teraz” jest sukcesem. 
Jak dbacie o przyjaźnie?
Najważniejsze w przyjaźni jest słuchanie, akceptacja oraz trwanie. Chyba nam to wychodzi, bo od dwunastu lat,  jesteśmy żywym przykładem, że można łączyć biznes z przyjaźnią. 
Co w ludziach jest dla Ciebie najważniejsze?
Wrażliwość i różnorodność. Jesteśmy osobami ciekawymi świata i ludzi. Każdy spotkany na naszej drodze człowiek, prezentuje nową, ciekawą opowieść. Słuchając jego poglądów, przeżyć i historii uczymy się i wzrastamy. Każdy człowiek jest dla nas lekcją. 
Dlaczego warto stawiać na swoim?
Nie zawsze warto. Pracując we dwójkę często konfrontujemy się ze swoimi odmiennymi poglądami na różne sytuacje. Gdyby nie umiejętność kompromisu i odpuszczenia, nie byłybyśmy tu gdzie jesteśmy. To co warto, to działać w zgodzie ze sobą. Jeśli czujemy, że coś nie jest nasze, że nie odnajdujemy się w tym, to lepiej się wycofać. Z naszego doświadczenia wynika, że działanie wbrew sobie nie przynosi nic dobrego. 
 
Z Agnieszką Goryjewską i Karoliną Górnisiewicz z Pracowni Goryjewska-Górnisiewicz rozmawiała Redakcja.
Foto: Pracownia 

Podobne artykuły

Kobiety Zwyczajne – Niezwyczajne: Wywiad z Anną Sobańską

Kolejną bohaterką naszej akcji "Kobiety Zwyczajne - Niezwyczajne" jest poetka Anna Sobańska. Zapraszamy do lektury wywiadu z Nią oraz Jej wierszy.

Czytaj więcej

Kobiety Zwyczajne – Niezwyczajne: felieton Joanny Mazurek

Dzisiaj w ramach akcji „Kobiety Zwyczajne – Niezwyczajne” zapraszamy Was do inspirującego felietonu Joanny Mazurek. Jej przyjaciele wskazują na jej społeczne zacięcie i ogromne serce do tego, by kobiety nareszcie zaczęły wykorzystywać pełnię swoich możliwości.

Czytaj więcej