WomanMagazine.pl

Kevin Spacey w ostatnim filmie?

Oskarżony jakiś czas temu o molestowanie seksualne Kevin Spacey, pojawi się w nowym filmie, tym razem zagra homoseksualistę – oszusta w „The Billionaire Boys Club”.

Standard Post with Image

Po tym, jak Kevin Spacey został oskarżony o molestowanie seksualne nieletnich chłopców stracił w oczach filmowego świata. Krążące plotki pozbawiły go między innymi roli we „Wszystkich pieniądzach świata”, usunięto go również z serialu Netflix – „House of Cards”. W wakacje wchodzi do kin jego nowy film „The Billionaire Boys Club”, w którym laureat Oscara zagra oszukującego młodych mężczyzn homoseksualistę, który zostaje zabity. Film wyprodukowano i nakręcono jeszcze przed skandalem, istnieje spora szansa, że będzie to ostatnie film na ekranach kinowych, w którym go zobaczymy.

Aktorowi towarzyszyć będą Ansel Elgort, Taron Egerton i Emma Roberts. Do sieci trafił pierwszy zwiastun nowego filmu, który stanowi adaptację biograficznego dramatu Jamesa Coksa. Akcja filmu rozgrywa się w latach 80. w Los Angeles. Nowy film wejdzie do kin w najbliższe wakacje, amerykańska premiera została przewidziana na 17 sierpnia. Nie znamy daty polskiej premiery.

Żródło zdjęcia: Wikipedia

Podobne artykuły

„Erotica 2022” o tym filmie będzie głośno

Czołowe polskie reżyserki: Kasia Adamik, Olga Chajdas, Anna Kazejak i Anna Jadowska łączą siły z polskimi pisarkami: Olgą Tokarczuk, Joanną Bator, Gają Grzegorzewską i Grażyną Plebanek. Efektem współpracy będzie film „Erotica 2022”.

Czytaj więcej

Wiemy kto zagra Andy’ego Warhola w nadchodzącym filmie o artyście

Muzyk i aktor Jared Leto wcieli się w rolę jednego z najwybitniejszych artystów pop-artu XX wieku.

Czytaj więcej