WomanMagazine.pl

Karolina Korwin Piotrowska w katowickim salonie Empik Silesia

Karolina Korwin Piotrowska spotka się z czytelnikami w Empiku Silesia przy okazji premiery swojej najnowszej książki 8 listopada o godzinie 18:00.

Standard Post with Image

„#Wrzenie. Lewaczka, ksiądz i polski kocioł” (Wydawnictwo WAM) to wywiad-rzeka dziennikarki Karoliny Korwin Piotrowskiej z jezuitą Grzegorzem Kramerem. W książce autorzy poruszają min. tematy pedofilii w polskim kościele, odradzającego się nacjonalizmu, rosnącej niechęci do środowisk LGBT, czy coraz większy problem z komunikacją międzyludzką. To książka wobec której nie można pozostać obojętnym.

 

Podobne artykuły

Karolina Malinowska: mój najstarszy syn przygotował paczki dla potrzebujących za pieniądze z komunii świętej

Dla moich dzieci pomaganie jest czymś tak oczywistym, jak oddychanie – mówi modelka. Sama od lat angażuje się w działalność dobroczynną i uczy swoich synów otwartości na potrzeb innych.

Czytaj więcej

Karolina Szostak: Według różnych portali w ostatnich trzech latach kilka razy miałam efekt jojo. A ja mam po prostu taką sylwetkę

Regularnie w mediach pojawiają się informacje o tym, że Karolina Szostak to przytyła, to znowu schudła. Sama zainteresowana zapewnia jednak, że jej waga utrzymuje się w normie, natomiast czasem bardziej uwydatnione biodra czy brzuch to kwestia doboru ubrania.

Czytaj więcej