WomanMagazine.pl

Jest pierwszy zwiastun serialu Agnieszki Holland dla Netflix

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun polskiego filmu kręconego dla Netflix - „1983” w reżyserii Agnieszki Holland. W rolach głównych zobaczymy Roberta Więckiewicza i Macieja Musiała.

Standard Post with Image

Straszliwy atak terrorystyczny z 1983 roku pogrzebał nasze nadzieje na wyzwolenie oraz zapobiegł rozpadowi Związku Radzieckiego. W dwadzieścia lat później zimna wojna nadal trwa. Student prawa z ideałami oraz skompromitowany oficer śledczy odkrywają spisek, który utrzyma żelazną kurtynę oraz represyjne państwo w Polsce. Teraz w 2003 roku po dwóch dekadach pokoju i dobrobytu przywódcy reżimu wcielają w życie tajny plan, obmyślony z nieoczekiwanymi przeciwnikiem jeszcze w latach 80. Spisek nie tylko radykalnie odmieni Polskę, ale i wpłynie na życie jej obywateli. Intryga odkryta przez bohaterów może wzniecić rewolucję, a rządzący nie cofną się przed niczym, żeby zachować ją w tajemnicy.

W filmie zagrają między innymi Maciej Musiał, Robert Więckiewicz. Andrzej Chyra, Edyta Olszówka. Premierę długo oczekiwanego thrillera, którego akcja dzieje się w alternatywnej rzeczywistości i w Polsce z roku 2003, jakiej nie znamy zapowiedziana jest na 30 listopada 2018 roku. Serial reżyserują cztery polskie reżyserki Katarzyna Adamik, Olga Chajdas, Agnieszka Holland i Agnieszka Smoczyńska.

Podobne artykuły

REKLAMA JEST KOBIETĄ, CZYLI FEMVERTISING

Femvertising to reklama i komunikacja skierowana do kobiet. Uwzględnia ich potrzeby i oczekiwania wobec marek. Jest konsekwencją zmian społecznych i cały czas rosnącego udziału kobiet w decyzjach zakupowych. Z badań Ernst&Young wynika, że w 2028 roku kobiety będą kontrolowały 75% wydatków!

Czytaj więcej

Czy joga jest dla dzieci? – wywiad z Emilią Burkiewicz

Czy dzieci mogą praktykować jogę? Czy zajęcia różnią się od tych dla dorosłych? Czy zajęcia z jogi i uważności mają szansę zawitać w przedszkolach i szkołach - o tym rozmawiamy z Emilią Burkiewicz, certyfikowaną nauczycielką jogi dziecięcej.

Czytaj więcej