WomanMagazine.pl

Gentleman z rewolwerem już w listopadzie

Komedia, romans i...napady na banki. Już w listopadzie odbędzie się polska premiera filmu "Gentelmen z rewolwerem" z gwiazdorską obsadą: Robertem Redfordem, Sissy Spacek i Casey Affleckiem w rolach głównych. Premiera filmu odbędzie się podczas 26. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Camerimage.

Standard Post with Image

"Gentleman z rewolwerem” to historia najbardziej czarującego złodzieja w historii, który nawet rabując banki, nigdy nie zapominało byciu prawdziwym gentlemanem. Film z ostatnią rolą w karierze legendarnego Roberta Redforda zebrał znakomite recenzje po premierze w Stanach Zjednoczonych.

To wydarzyło się mniej więcej naprawdę. Forrest Tucker wiódł bardzo uporządkowane życie. W równie bezczelny, co sympatyczny sposób rabował banki, a kiedy czasem powinęła mu się noga i trafiał za kratki, uciekał z więzienia tylko po to, by dokonywać kolejnych napadów. Dopiero gdy spotkał na swej drodze wyjątkową kobietę, znalazł powód, by się ustatkować i schować swój rewolwer gdzieś na dno szuflady. Jednak mając siedemdziesiątkę na karku
trudno jest zrezygnować ze starych przyzwyczajeń. Kiedy nadarzy się okazja, by zrobić ostatni skok, Tucker będzie musiał odłożyć planowanie emerytury na później.

Na ekranie Robertowi Redfordowi partneruje laureatka Oscara, wspaniała Sissy Spacek, którą niedawno oglądaliśmy w filmie "Służące" i serialu "Castle Rock". W rolę policjanta, który za wszelką cenę chce dopaść Tuckera, wciela się nagrodzony Oscarem za film "Manchester by
the Sea" Casey Affleck, a jako kumpli z gangu Tuckera zobaczymy Toma Waitsa i Danny’ego Glovera. Za kamerą stanął David Lowery – jeden z najciekawszych młodych twórców amerykańskiego kina, wielokrotnie nagradzany reżyser takich filmów, jak "Ghost Story" i "Mój przyjaciel smok".

Polska premiera filmu będzie miała miejsce na 26. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Camerimage 2018", który odbędzie się w Bydgoszczy w dniach 10-17 listopada.  Film trafi do kin w całej Polsce 16 listopada, jego dystrybutorem jest M2 Films.

Podobne artykuły

ZAPLANUJ MAJÓWKĘ JUŻ TERAZ!

Majówka, czyli przedsmak wakacji, czas odpoczynku i nabrania energii na kolejne miesiące. Warto więc wykorzystać ją w najlepszy dla siebie sposób – aktywnie bądź stawiając na odpoczynek!

Czytaj więcej

Dzień Ojca już dziś!

Dziś piątek 23 czerwca, dzień naszych ukochanych ojców! Mimo że większość z nas o tym pamięta, nadal podanie konkretnej daty potrafi wprowadzić w zakłopotanie. Dziś rozwiewamy wszelkie wątpliwości! Zobacz, kiedy i w jaki sposób Dzień Ojca obchodzony jest na świecie.

Czytaj więcej