WomanMagazine.pl

Gala Partnerów AIESEC już w czerwcu!

17 czerwca br. w Krakowie odbędzie się uroczysta Gala Partnerów zorganizowana przez AIESEC Oddział Lokalny w Krakowie. Wydarzenie to jest formą podziękowania przygotowaną przez organizację dla wszystkich firm, które z nią współpracują i ją wspierają.

Standard Post with Image

AIESEC to największa światowa organizacja, którą prowadzą młodzi ludzie, a której przyświeca osiągnięcie „pokoju i pełnego wykorzystania ludzkiego potencjału”. Jako jeden z oddziałów w całej Polsce, działa na terenie Krakowa już od 40 lat, zrzeszając studentów wszystkich krakowskich uczelni. W związku ze współpracą partnerską z szeregiem dużych oraz małych firm instytucja ta przygotowuje w czerwcu bieżącego roku specjalną Galę Partnerów, podczas której odbędzie się uroczyste podziękowanie, a także będzie możliwość szerszego nawiązania kontaktów biznesowych i networkingu.

AIESEC jest unikalną platformą, która pozwala młodzieży rozwinąć swoje umiejętności, zdobyć doświadczenie pracy w międzynarodowym środowisku i zrozumieć swoją wartość. Jednocześnie nasza organizacja wspiera najliczniejsze pokolenie ludzi w znalezieniu ich pasji i skupieniu się na mocnych stronach w życiu codziennym. Dodatkowo, od lat kształcimy społeczeństwo lokalne w kwestiach badania problemów światowych oraz kładziemy nacisk na wspólne poszukiwanie rozwiązań. AIESEC to globalna sieć ludzi, którzy po prostu wierzą, że bycie przykładem lidera w swoim środowisku nie jest kwestią wyboru, lecz naszą odpowiedzialnością – mówi Sofia Turchynyak, Lokalny Prezydent AIESEC w Krakowie.

Podczas tegorocznej Gali kluczowe będzie omówienie jednego z celów projektu organizacji, jakim jest wsparcie zrównoważonego rozwoju ONZ. Organizatorzy pragną tym samym ożywić lokalne środowisko, a także zachęcić do wszelkiego rodzaju działań, które ukierunkowują się na zrównoważony rozwój świata.

Wydarzenie ma charakter zamknięty. Jego głównym partnerem jest firma doradztwa personalnego Hays, która aktywnie angażuje się w życie komitetu organizacji, a także prowadzi szkolenia dla jej członków. W Gali weźmie udział ok. 130 osób, a wśród nich reprezentanci krakowskich uczelni, organizacje z otoczenia akademickiego, a przede wszystkim przedstawiciele firm, takich jak ABB, Shell, State Street, Aspire, Grupa Aterima, Deloitte, HSBC i wiele innych. Pojawią się także ci, którzy przyczynili się do powstania komitetu.

Podobne artykuły

GALA OTWARCIA WOMAN MAGAZINE

8 kwietnia 2016 r. w Hotelu Kossak w Krakowie odbędzie się gala otwarcia nowego magazynu online, dedykowanego współczesnym kobietom. Event rozpocznie się o godzinie 19 i potrwa do ok. 22. Dla gości przewidziano wiele atrakcji! Wstęp wolny!

Czytaj więcej

ZAPLANUJ MAJÓWKĘ JUŻ TERAZ!

Majówka, czyli przedsmak wakacji, czas odpoczynku i nabrania energii na kolejne miesiące. Warto więc wykorzystać ją w najlepszy dla siebie sposób – aktywnie bądź stawiając na odpoczynek!

Czytaj więcej