WomanMagazine.pl

„Erotica 2022” o tym filmie będzie głośno

Czołowe polskie reżyserki: Kasia Adamik, Olga Chajdas, Anna Kazejak i Anna Jadowska łączą siły z polskimi pisarkami: Olgą Tokarczuk, Joanną Bator, Gają Grzegorzewską i Grażyną Plebanek. Efektem współpracy będzie film „Erotica 2022”.

Standard Post with Image

Film „Erotica 2022” pokaże cztery powiązane ze sobą historie o problemach kobiet, które postanowiły stawić czoła absurdom, chorym związkom, brakowi prawdziwych emocji i samotności. W świecie, w którym kobiety są produktami, a macierzyństwo jest obowiązkiem, cielesność zaś jest uciskana, a mężczyźni kierują się pierwotnymi instynktami. Zgodnie z tytułem w produkcji nie zabraknie scen erotycznych. Akcja filmu będzie działa się w niedalekiej przyszłości. Twórcy podkreślają, że film przedstawia świat zmyślony, ale bardzo wiarygodny. Fabuła produkcji składa się z czterech opowieści o problemach kobiet, luźno ze sobą powiązanych.

Producentka Marta Lewandowska, podczas tegorocznego festiwalu filmowego w Cannes 2019 zbierała fundusze na jego realizację. O tym filmowym projekcie napisał nawet magazyn „Variety”, wspomniał on również o dokonaniach filmowych polskich reżyserek i pisarek.

Czekacie na premierę? 

Zdjęcie: Instagram/akazejak

Podobne artykuły

O tym, jak być Panem Pogody... czyli rozmowa z Adamem Gizą

Co można robić w trakcie prezentowania pogody? Okazuje się, że praktycznie wszystko! Można nurkować, latać w tunelu aerodynamicznym, jeździć na nartach na sztucznym stoku, rozmawiać z Krzysztofem Cugowskim w piżamie, czy też… karmić dzika w ZOO! O realizacji marzeń na srebrnym ekranie, inspiracjach, a także szczęśliwym życiu prywatnym opowiada gość Woman Magazine – prezenter pogody Adam Giza!

Czytaj więcej

O TYM, JAK SIĘ PRZYWIĄZUJEMY

Każda z nas, choć często nie jest tego świadoma, nosi w sobie ślady własnej przeszłości. Najbardziej bolesne i skrywane zachowania, które prezentujemy, to nic innego, jak zaprogramowane nam w dzieciństwie wzorce postępowania. Jak można interpretować swoje zachowania? I czy jesteśmy w stanie nie powielać nieodpowiednich wzorców przy tworzeniu satysfakcjonującego związku?

Czytaj więcej