WomanMagazine.pl

Do kin wejdzie rozszerzona wersja filmu „Narodziny gwiazdy”

W kinach pojawi się nowa wersja filmu „Narodziny gwiazdy”, jakie sceny znajdą się w filmie i gdzie będzie można go zobaczyć?

Standard Post with Image

Po ogromnym sukcesie filmu „Narodziny gwiazdy” z udziałem Lady Gagi i Bradleya Coopera, twórcy ogłosili, że pojawi się nowa wersja. Rozszerzona wersja będzie wzbogacono o dodatkowe sceny, które zostały usunięte podczas montażu czyli łącznie około 12 minut. Pośród nich zobaczymy między innymi nową piosenkę "Is That Alright", którą wykonuje Ally dla Jacksona w scenie wesela. W nowej wersji filmu widzowie zobaczą wspólne wykonanie utworów: "Clover", "Black Eyes" i "Alibi". Nie zabraknie też nowej wersji „Shallow” zaśpiewanej a capella.

Mimo, że swoją premierę film miał w sierpniu ubiegłego roku, do dzisiaj jest o nim głośno, ostatnio głównie ze względu na Oscary oraz domniemany romans odtwórców głównych ról. 

Jak na razie wiemy, że nowa wersja filmu "Narodziny gwiazdy" wejdzie do kin w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Japonii. Czy zawita także do Polski? Być może.

Podobne artykuły

JAK NARODZINY DZIECKA WPŁYNĄ NA NASZE ŻYCIE?

To pytanie, które zadaje lub zadawała sobie każda z nas. Z niektórych zmian nie zdajemy sobie sprawy a wielu z nich się nie spodziewamy, bo oczywiście nie da się przewidzieć wszystkiego.

Czytaj więcej

„53 wojny” oficjalny zwiastun filmu

„53 wojny” w reżyserii Ewy Bukowskiej jest historią opartą na motywach książki Grażyny Jagielskiej, żony znanego korespondenta wojennego Wojciecha Jagielskiego. W rolach głównych zobaczymy Magdalenę Popławską i Michała Żurawskiego.

Czytaj więcej