WomanMagazine.pl

Była para prezydencka USA w Netflixie

Istnieje spore prawdopodobieństwo, że niebawem doczekamy się programu prowadzonego przez byłą parę prezydencką USA - Baracka i Michelle Obama. Produkcja będzie emitowana na platformie streamingowej Netflix.

Standard Post with Image

Jakiś czas temu Barack Obama był gościem talk-show Davida Lettermana, wyprodukowanego przez Netflixa, okazuje się, że współpraca z platformą nie skończy się na jednym projekcie. Trwają właśnie negocjacje, które dotyczą stworzenia serii autorskich programów prowadzonych przez polityka i jego małżonkę. Nie wiadomo na razie, jaki format miałby mieć program wyprodukowany przez parę prezydencką. Mówi się o dwóch scenariuszach, jeden z nich zakłada prezentowanie przez parę prezydencką inspirujących historii zwykłych ludzi. Inny mówi o prowadzeniu paneli dyskusyjnych na tematy bliskie prezydenturze Obamy. O nowinkach donosi The New York Times, który pisze także o tym, że nie tylko Netflix był zainteresowany parą prezydencką. O podobnym programie myślało również Apple i Amazon. Jak na razie nie wiemy, kiedy program miałby wystartować, ani ile miałby liczyć odcinków.

Podobne artykuły

Anna Czartoryska: jeżeli coś ma budzić kontrowersje, to dobrze, żeby to była sztuka

Artyści zawsze będą prowokować – uważa aktorka. Jej zdaniem sztuka wręcz powinna wykraczać poza przyjęte standardy i budzić kontrowersje. Protesty i próby cenzurowania mogą jedynie zwiększać zainteresowanie publiczności.

Czytaj więcej