WomanMagazine.pl

Black Friday 2018 - jakie sklepy dołączą do wyprzedaży?

Co roku łowcy okazji czekają na ten dzień z utęsknieniem, już niedługo Black Friday, czyli dzień szalonych promocji i rabatów w sklepach. Kiedy przypada w tym roku czarny piątek i jakie sklepy dołączą do wyprzedaży?

Standard Post with Image

W tym roku Black Friday przypada na 23 listopada, czyli w czwarty piątek listopada, co znajdziemy tego dnia w sklepach? Z roku na rok w Polsce coraz więcej sieci włącza się do szczególnych rabatów i przecen. Czarny piątek stanowi gwarancję atrakcyjnych cen. Obniżki sięgają nawet 90% w amerykańskich sklepach. W Europie zniżki sa mniejsze, ale z roku na rok coraz więcej sklepów dołącza do tej akcji. 

Swoimi korzeniami Black Friday sięga USA, gdzie rokrocznie ponad 100 milionów klientów dokonuje zakupów tego dnia. W USA w czarny piątek niektóre sklepy są czynne caładobowo, oferując jednodniowe okazje i zniżki. Dla niektórych sklepów to najbardziej dochodowy dzień w roku. 

Dla tych, którzy nie zdążą na wyprzedaże w Black Friday na osłodę następuje Cyber Monday, odpowiednik czarnego piątku w internecie. Przypada on na poniedziałek 26 listopada. Zniżki i rabaty sa dostępne dla wszystkich klientów, którzy zakupy robią przez internet.

Już teraz warto pomyśleć o wyprzedażach, bo w niektórych sklepach zniżnki zaczynają się wcześniej. To tez doskonała okazja by zakupić już prezenty na Boże Narodzenie. Część sieciówek zapowiedziało już wcześniejsze zniżki. 

A oto lista sklepów, które potwierdziły udział w Black Friday:

-New Balance
-Zalando
-Media Markt
-Saturn
-eMAG
-Ochnik
-Sephora
-Bonprix
-Hekko
-home & you
-Media Expert
-RTV Euro AGD
-OleOle!
-Van Graaf
-Mall.pl
-Komputronik
-Gatta
-Chocolissimo
-Deichmann
-Promod
-Avans
-Gino Rossi
-Electro.pl
-ECCO

Przeceny przed 23 listopada planują:

Hebe
Home&You
Uterque
Topshop
Mango outlet
Adidas
Reserved

Podobne artykuły

Kobieca Marka Roku – edycja 2018

Ruszyła II edycja ogólnopolskiego plebiscytu Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl, w którym nagradzane, selekcjonowane i rekomendowane są najlepsze, wysokiej jakości produkty, usługi i rozwiązania stworzone specjalnie z myślą o nowoczesnych, pewnych siebie kobietach.

Czytaj więcej

Trendy 2018 w branży gastronomicznej

Regularnie obserwować możemy zmiany zachodzące w branży gastronomicznej, nie inaczej będzie w tym roku. O tym, czego możemy się spodziewać w 2018 roku, opowiada nam Szymon Kohut, właściciel Krakowskiej Szkoły Restauratorów.

Czytaj więcej