WomanMagazine.pl

Barack i Michelle Obama będą robić filmy dla Netfliksa

Były prezydent USA Barack Obama wraz z małżonką, ogłosili podjęcie współpracy z platformą Netflix. Była para prezydencka podpisała kilkuletni kontrakt na produkcję różnych treści, począwszy od seriali fabularnych po filmy dokumentalne.

Standard Post with Image

Barack Obama oraz jego żona Michelle mają nakręcić dla platformy serie programów pod szyldem Higher Ground Productions. Będą w nich stawiać na inspirujące historie i ciekawe postaci. Wcześniej sugerowano, że będzie to jendorazowa produkcja, teraz już wiadomo, że umowa obejmuje dłuższą współpracę. W swoich produkcjach twórcy chcą poruszyć tematy związane 8- letnią prezydenturą Obamy. Były polityk chce dzielić się historiami ze spotkań z ludźmi, które będą inspirować innych. 

O współpracy Obamy z Netflixem mówiło się już w marcu, gdy Barack Obama był gościem talk-show Davida Lettermana. Nagranie to pojawiło się na platformie Netflix. Netflix to jeden z największych na świecie internetowych serwisów telewizyjnych. Codziennie udostępnia on łącznie ponad 125 mln godzin seriali, dokumentów i filmów pełnometrażowych.

Podobne artykuły

Czy joga jest dla dzieci? – wywiad z Emilią Burkiewicz

Czy dzieci mogą praktykować jogę? Czy zajęcia różnią się od tych dla dorosłych? Czy zajęcia z jogi i uważności mają szansę zawitać w przedszkolach i szkołach - o tym rozmawiamy z Emilią Burkiewicz, certyfikowaną nauczycielką jogi dziecięcej.

Czytaj więcej

MUSZYNIANKA DLA POLSKICH PRZEDSZKOLI

Przedszkole jest miejscem, w którym dzieci rozpoczynają swoją edukację, dowiadują się, jak należy postępować i uczą się zachowań społecznych. To także miejsce służące do popularyzowania prawidłowych wzorców zdrowego życia. Muszynianka doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego powstała Akcja Strefa Zdrowia Muszynianki – program edukacyjny skierowany do dzieci i ich opiekunów z całej Polski!

Czytaj więcej