WomanMagazine.pl

Agata Buzek w międzynarodowej produkcji

„High Life” to tytuł kolejnej międzynarodowej produkcji, w której możemy zobaczyć polską aktorkę. Tym razem chodzi jednak o Agatę Buzek.

Standard Post with Image

Polskie aktorki coraz chętniej wchodzą na salony hollywoodzkie, zachwycając swoimi talentami nie tylko rodzimą widownię, ale i międzynarodową publiczność krytyków. Agata Buzek, choć nie należy do celebrytek, ciężko pracuje. W tym roku do polskich kin wchodzi „High Life”, obok Buzek w filmie zagrali również Robert Pattinson, Juliette Binoche i Mia Goth.

„High Life” to thriller science fiction, którego głównym bohaterem jest więzień, który nie chce spędzić reszty swoich dni w więzieniu. Dlatego Monte decyduje się wziąć udział w eksperymencie, wraz z innymi więźniami odbywa podróż w przestrzeń kosmiczną, kierunkiem w którym zmierzają jest czarna dziura. Życie bohatera zmienia się nie tylko ze względu na podróż w kosmos, ale i fakt, że zostaje ojcem na statku. Choć więźniowie nigdy nie wrócą z podróży życie trwa dalej. 

Buzek doceniono też za rolę w filmie „Rewers” Borysa Lankosza i „Niewinnych” Anen Fontaine. „High Life” wzbuda spore emocje, film to debiut anglojęzyczny pochodzącej z Francji Claire Denis, film science ficiotn został zrealizowany na podstawie scenariusza autorstwa Zadie Smith i Nicka Leirdema. Polska premiera filmu odbędzie się w marcu 2019.

Podobne artykuły

Agata Suchocka - "Woła mnie ciemność"

Wydawnictwo Initium poleca powieść Agaty Suchockiej "Woła mnie ciemność". Książka swoją premierę miała w lutym tego roku. My udostępniamy jej fragment. Może ta nieco mroczna lektura będzie dobrym wyborem na letnie podczytywanie na plaży?

Czytaj więcej

Agata Buzek na planie z Robertem Pattinsonem

Już niedługo zobaczymy w jednym filmie Agatę Buzek i Roberta Pattinsona. Mowa o międzynarodowej produkcji "High Life".

Czytaj więcej