WomanMagazine.pl

„53 wojny” oficjalny zwiastun filmu

„53 wojny” w reżyserii Ewy Bukowskiej jest historią opartą na motywach książki Grażyny Jagielskiej, żony znanego korespondenta wojennego Wojciecha Jagielskiego. W rolach głównych zobaczymy Magdalenę Popławską i Michała Żurawskiego.

Standard Post with Image

Film „53 wojny” w reżyserii Ewy Bukowskiej jest historią inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami, powstał on na motywach książki Grażyny Jagielskiej „Miłość z kamienia. Życie z korespondentem wojennym”, autobiograficznej o powieści o związku ze słynnym reporterem. 

Anka i Witek są kochającym się małżeństwem. Witek to korespondent wojenny, który większą część roku spędza na wojnie. Anka nieustannie czeka aż mąż wróci do domu. Choć kobieta stara się żyć normalnie to ciągle jest niepewna o życie Witka. 

Film Ewy Bukowskiej "53 wojny" weźmie udział w konkursie Inne Spojrzenie 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Do tej pory film był prezentowany na festiwalach w Karlowych Warach (międzynarodowa premiera) oraz Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych „Młodzi i film” i Nowych Horyzontach we Wrocławiu. 

Jednak oficjalna premiera filmu "53 wojny" planowana jest na 19 października.

Poniżej znajdziecie zapowiedź filmu:

https://www.youtube.com/watch?v=KH-JZCmN4BQ

Źródło: Youtube.pl 

Podobne artykuły

Do kin wejdzie rozszerzona wersja filmu „Narodziny gwiazdy”

W kinach pojawi się nowa wersja filmu „Narodziny gwiazdy”, jakie sceny znajdą się w filmie i gdzie będzie można go zobaczyć?

Czytaj więcej

Zwiastun „Bohemian Rhapsody” już w sieci

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun „Bohemian Rhapsody” filmu opowiadającego o Freddiem Mercurym. Produkcja wejdzie na ekrany kin 2 listopada.

Czytaj więcej