WomanMagazine.pl

Pasty Athina Mezedes firmy Greek Trade Sp. z o.o. dostępne w Biedronce!

Greek Trade wprowadziła do asortymentu Biedronki kolejny produkt – pasty warzywne Athina Mezedes z sera feta z warzywami oraz z oregano. Jeden z najbardziej popularnych dyskontów spożywczych w Polsce podjął kolejną, w ostatnich miesiącach, współpracę z marką należącą do Greek Trade.

Standard Post with Image

Rosnąca wśród Polaków popularność wysokiej jakości produktów bez konserwantów, bez glutaminianów, naturalnych, o wyjątkowych walorach smakowych, które coraz częściej pojawiają się w różnych sieciach sklepowych na terenie całego kraju, stała się motorem napędowym do podjęcia kolejnej współpracy firmy Greek Trade z Biedronką.
Pasty Athina Mezedes, które marka wprowadziła na półki Biedronki, w ramach kampanii "Kuchnia śródziemnomorska", to tylko część szeroko zakrojonego planu sprzedażowego firmy zaplanowanego na 2018 rok. Wykonane są według greckich receptur z oryginalnego sera feta, połączone 
z dojrzewającymi w południowym słońcu warzywami i aromatycznym oregano.
Wyjątkowy smak, konsystencja produktów oferowanych przez Greek Trade zdobyły już rzesze wiernych konsumentów.  Firma nieustannie pracuje nad unowocześnianiem procesów produkcji, modernizacją zakładu, poszerzaniem kwalifikacji zespołu, urozmaicaniem receptur oraz rozszerzeniem sieci dystrybucji swoich wyjątkowych produktów.
- Współpraca Greek Trade z Biedronką wynika z wysokiej jakości naszych produktów - mówi Marzena Lewocha, Dyrektor Zarządzająca Zakładem Produkcyjnym Greek Trade Sp. z o.o. - Mamy odpowiednie zaplecze surowców oraz przykładamy dużą wagę do procesów produkcyjnych, aby spełniały wszelkie normy - dodaje.
Athina Mezedes to wyjątkowa linia produktów, których głównym składnikiem jest certyfikowany ser feta sprowadzany z Grecji.
Śródziemnomorskie pasty są idealną przekąską dla wszystkich, którzy cenią sobie wyjątkowy smak 
i wysoką jakość produktów. Ponadto mają szerokie zastosowanie w codziennie przygotowywanych potrawach. Idealnie pasują do kanapek, sprawdzą się w formie dipu do krakersów lub jako nadzienie do naleśników i tortilli, można je również wykorzystać zamiast pesto do makaronu. Znajdują zastosowanie zarówno na ciepło, jak i na zimno.

 

Podobne artykuły

Pasty Helcom Naturalnie w Biedronce!

16 lipca rozpoczęła się nowa akcja w sieci sklepów Biedronka. Jeden z najpopularniejszych dyskontów spożywczych w Polsce coraz chętniej promuje zdrowy styl życia. Po raz pierwszy na półkach około 3000 sklepów Biedronki pojawią się pasty warzywne Helcom Naturalnie w trzech wyjątkowych smakach – bakłażan z suszonymi pomidorami, słonecznik z pomidorem i curry, czerwona fasola i soczewica.

Czytaj więcej

Klienci Biedronki docenili pasty Helcom Naturalnie

Pasty warzywne Helcom Naturalnie pojawiły się w dyskontach sieci Biedronka w lipcu tego roku. Wpisały się tym samym w cieszący się coraz większym zainteresowaniem trend produktów naturalnych, który jest przejawem dbałości o zdrowy styl życia dla wszystkich konsumentów.

Czytaj więcej