WomanMagazine.pl

Helcom Naturalnie z nowymi pastami premium!

Do oferty Helcom Naturalnie zostały wprowadzone nowe rodzaje past warzywnych, które zadowolą podniebienia nawet największych smakoszy. Pasty premium dostępne są w trzech wyjątkowych smakach - awokado, awokado z jarmużem oraz karczoch. Stanowią one świetną przekąskę na ciepło i zimno, sprawdzają się jako farsz, dip, a także dodatek do pieczywa lub makaronu.

Standard Post with Image

Cały etap przygotowywania receptur dokonywany był z ogromną starannością doboru składników. Pasty nie zawierają sztucznych barwników, substancji konserwujących, wzmacniaczy smaku oraz glutenu. Dedykowane są dla wegan i wegetarian.

– Nasze produkty cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród konsumentów w całej Polsce. Gdy pojawiają się na sklepowych półkach, bardzo szybko znikają. Cieszymy się, że Polacy doceniają jakość naszych past, stąd wychodząc im naprzeciw, wprowadzamy nowe smaki, tym razem w wersji premium – mówi Barbara Juraszek, kierownik działu marketingu Greek Trade sp. z o.o. – Zdrowe odżywianie stało się dla naszych klientów bardzo ważne, przykładają oni coraz większą wagę do tego, co kładą na swoim talerzu. Dlatego staramy się, aby jakość past spełniła oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Niekwestionowanym walorem naszych produktów jest to, że są nie tylko wegańskie, ale także bezglutenowe. Dzięki temu ich smakiem cieszyć się mogą również osoby z nietolerancją glutenu – dodaje.

Marka Helcom Naturalnie należy do jednego z liderów rynku spożywczego - firmy Greek Trade.

Podobne artykuły

Pasty Helcom Naturalnie w Biedronce!

16 lipca rozpoczęła się nowa akcja w sieci sklepów Biedronka. Jeden z najpopularniejszych dyskontów spożywczych w Polsce coraz chętniej promuje zdrowy styl życia. Po raz pierwszy na półkach około 3000 sklepów Biedronki pojawią się pasty warzywne Helcom Naturalnie w trzech wyjątkowych smakach – bakłażan z suszonymi pomidorami, słonecznik z pomidorem i curry, czerwona fasola i soczewica.

Czytaj więcej

Klienci Biedronki docenili pasty Helcom Naturalnie

Pasty warzywne Helcom Naturalnie pojawiły się w dyskontach sieci Biedronka w lipcu tego roku. Wpisały się tym samym w cieszący się coraz większym zainteresowaniem trend produktów naturalnych, który jest przejawem dbałości o zdrowy styl życia dla wszystkich konsumentów.

Czytaj więcej