WomanMagazine.pl

Greek Trade w gronie Upoważnionych Przedsiębiorców AEO

Greek Trade Sp. z o.o. otrzymał status Upoważnionych Przedsiębiorców AEO. To już kolejne wyróżnienie firmy, które podkreśla jej profesjonalizm oraz rosnącą jakość produkcji.

Standard Post with Image

Status AEO jest przyznawany tym przedsiębiorcom, którzy są wiarygodni oraz wypłacalni. Muszą oni posiadać organizację, infrastrukturę oraz stosowne zabezpieczenia systemów informatycznych, a także w ich kompetencji jest zapewnienie bezpieczeństwa miejsc składowania towarów i samych produktów. Ponadto wymogami są odpowiednie środki transportu oraz ochrona towaru przed nieuprawnionym dostępem. Wszystkie powyższe wytyczne zostały spełnione przez Greek Trade, dzięki czemu znalazł się w wyróżnionym gronie.
 
- To, co ze swojej strony mogę potwierdzić, to fakt, że droga do pokonania była długa i nie zawsze prosta. Niemniej po niemal roku zmagań możemy chwalić się naszym sukcesem i statusem AEO - mówi Katarzyna Karasiewicz Kierownik ds. logistyki zagranicznej.
 
Upoważnieni Przedsiębiorcy w związku z bardzo szczegółowym audytem, któremu podlegają przed uzyskaniem świadectwa AEO korzystają z pewnych przywilejów oraz ułatwień. Są to między innymi kwestie związane z mniejszą liczbą kontroli dokumentów oraz kontroli fizycznych, a w przypadku wytypowania do kontroli przeprowadzenie jej następuje poza kolejnością. Przedsiębiorca korzysta wówczas z możliwości składania mniejszej ilości danych na potrzeby transportu, z priorytetowej obsługi zgłoszeń celnych i wszelkich wniosków czy z przywileju korzystania z odrębnego pasa ruchu.
 
- Wszystkie te działania wspierają znacznie sprawniejszą produkcję oraz pozwalają otrzymać gwarancję najwyższej jakości, z czego cała nasza firma jest dumna – twierdzi Karasiewicz.

Podobne artykuły

Sukces orientu w kuchni, czyli Greek Trade naturalnie

W 2015 roku Greek Trade Sp. z o.o. po raz jedenasty został zdobywcą Gazeli Biznesu. Wstępna ocena bieżącego roku wskazuje, iż firma osiągnie 5% wzrost sprzedaży w stosunku do poprzedniego roku. Jaki jest sekret tak dobrych wyników firmy stawiającej na zdrowy styl życia?

Czytaj więcej

Pasty Athina Mezedes firmy Greek Trade Sp. z o.o. dostępne w Biedronce!

Greek Trade wprowadziła do asortymentu Biedronki kolejny produkt – pasty warzywne Athina Mezedes z sera feta z warzywami oraz z oregano. Jeden z najbardziej popularnych dyskontów spożywczych w Polsce podjął kolejną, w ostatnich miesiącach, współpracę z marką należącą do Greek Trade.

Czytaj więcej